Zlot 2017

Ankieta: Gdzie????????
Ankieta jest zamknięta.
Poznań
15.79%
3 15.79%
Opole
10.53%
2 10.53%
Wrocław
15.79%
3 15.79%
Kraków
26.32%
5 26.32%
Okolice Warszawy
31.58%
6 31.58%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Justyna

2.729

Czuję, że moja magiczna quasi-obrona, a faktycznie po prostu egzamin licencjacki może wypaść niebawem i to wtedy, gdy myślałam, że będzie po wszystkim i może jakiś zlocik. Wszystko w ogóle mi trudno zgrać w tym miesiącu. Miałam nadzieję do 20 wszystko mieć już ułożone, a wszystko mi się sypie. I jeszcze mam presję pojechania na Kopernikon, a nawet nie wiem, czy to wyjdzie, bo ten piekielny egzamin... Ale październik to tak, zdecydowanie tak. Dwudziesty któryś, piszecie? Na razie planów nie mam. Nie ręczę, że coś się do tego czasu nie wydarzy, ale póki co liczcie mnie, a jak mnie, to pewnie i Izzy'ego. ;)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2017, 18:23 przez Taiteilija.)
Błażej

289

Chętnie poznałbym Was w realu, ale nie sugerujcie się mną - pod koniec października moja żona i syn mają urodziny, a później jadę swojej mamie trochę pomóc w domu. Tak czy inaczej mam nadzieję, że wiadomość o dacie i miejscu spotkania nie będzie jakaś ściśle tajna :)
Anna

1.328

Oczywiście, że nie, Błażej ;)! Ja też chętnie poznam Ciebie i innych forumowiczów! Myślę, że na dniach ustalimy coś konkretnego, więc zaglądaj do wątku i mam nadzieję do zobaczenia :)
We are here to care for the garden
The wonder of birth
Of every form most beautiful...
Anna

1.328

Kochani! Mam idealną miejscówkę na spotkanie! To gospodarstwo agroturystyczne Stajnia u Kowala w Nieborowie (łódzkie). Atrakcji mnóstwo, piękny park Arkadia-Nieborów, muzeum + puby i wyżywienie w zasięgu ręki. Pani ma pokoje - 60 zł os. lub domki całoroczne -50 zł os. Na miejscu można zorganizować ognisko. Musimy się zebrać i zadeklarować ile osób jest chętnych, bo rozumiem, że rezerwujemy weekend 21/22.10 i ja bym musiała wysłać zadatek. Powiedziałam, że dam odpowiedź w ciągu 2 dni. Czekam na potwierdzenie od Was, ile osób i czy ostatecznie pasuje ten termin :)http://www.stajniaukowala.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2017, 10:17 przez anulka79.)
We are here to care for the garden
The wonder of birth
Of every form most beautiful...
Patryk

335

W weekendy, uczę na technika weterynarza, dodatkowo w owe dni mam zaliczenia więc niestety odpadam :<

807

Lucyfer super praca :)
"Od lat najmłodszych, lat dziecinnych,
Życ ani patrzeć tak jak inni
Nie mogłem; ze wspólnego zdroju
Nie płynie też namiętność moja."
Patryk

335

I know. Pisząc opowiadanie "Patogen" zdałem sobie sprawę, co chce w życiu robić ;) Koniec offtopu.

31

Ja bym chętnie Was poznała, opis miejsca brzmi zachęcająco ;)

807

Offtop xd Znalazłam zdjęcia z pierwszego zlotu, gdyby ktoś z uczestników chciał mogę przesłać :)
"Od lat najmłodszych, lat dziecinnych,
Życ ani patrzeć tak jak inni
Nie mogłem; ze wspólnego zdroju
Nie płynie też namiętność moja."

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości