Zespół na wesoło

• 1 ...
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
Anna

1.382

Can't stop laughing! Uwielbiam takie filmiki! Proszę o więcej! Uchwycona mina i postawa Floor - bezcenna :happy: !
We are here to care for the garden
The wonder of birth
Of every form most beautiful...
Adrian

3.281

Zastanawiam się czy faktycznie taka sytuacja miała miejsce czy poniosła fantazja twórcę gifa.

Jestem jednak skłonny w to uwierzyć bo dziś oglądałem wywiad z Tuomasem i mówiąc "European leg of the tour" gładził się po nodze. To nie może być przypadek.... ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Evi

1.951

• Evi

Offline DE Staff
  • Anonymous
(27.11.2018, 01:57)Adrian napisał(a): Zastanawiam się czy faktycznie taka sytuacja miała miejsce czy poniosła fantazja twórcę gifa.

Jestem jednak skłonny w to uwierzyć bo dziś oglądałem wywiad z Tuomasem i mówiąc "European leg of the tour" gładził się po nodze. To nie może być przypadek.... ;)

Tak było, przynajmniej tak mi się wydaje, że ten wywiad widziałam kilka lat temu i tak było. Pamięć potrafi być zawodna, więc nie mówię, że na 100% ;)
"Ja, gdy czegoś pragnę, nie marzę, lecz działam. I zawsze zdobywam to, czego pragnę." / Yennefer
    • 1 ...
    • 73
    • 74
    • 75
    • 76
    • 77

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości