Wersja mobilna

Sebastian

265

Mnie się bardzo podoba. Z racji, że od niedawna jestem posiadaczem smartfona - byłoby to mega plus, bo ograniczyłem korzystanie z komputera do 2-3 razy w tygodniu ;)
[Obrazek: ff9p24.jpg]

"Light brings darkness, what a sweet irony..."

• Morderczyni

• Gość
Na wersji mobilnej są za duże avatary. I jest trochę słabo czytelna. Ta nowa jest lepsza, a przynajmniej - ładniejsza.
Adrian

3.287

Morderczyni napisał(a):Na wersji mobilnej są za duże avatary. I jest trochę słabo czytelna. Ta nowa jest lepsza, a przynajmniej - ładniejsza.
Właśnie przejrzałem... tragedia! Zdaje się, że po aktualizacjach się kompletnie wysypała.
Intensywnie pracuję nad wersją mobilną forum (i wkrótce strony). Oznacza to nie tylko ułatwiony dostęp do NW PL ale także odświeżenie wyglądu i przyspieszenie wczytywania treści. To wymaga sporo pracy i projektowania, więc dlatego tak długo to trwa.
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Marcin

1.858

Ostatnio byłem u kuzyna na smartfonie na forum i bardzo mi się ten wygląd spodobał. :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.03.2014, 17:13 przez Ares.)
[Obrazek: tumblr_nabf8iPB461qi0gsuo1_250.gif] [Obrazek: musicbar.php?username=kornmanson112&colo...unicode=no]
Nymphie

958

U mnie chyba nie działa prawidłowo. Wszystko jest na białym tle, avatary na środku, bardzo nieczytelnie no i ogólnie dziwnie. Ale na szczęście mogę korzystać z wersji standardowej na telefonie i jest wszystko okej ; )

On my sweet revenge
Will be yours for the taking
It's in the making baby

Magda

338

U mnie jest tak samo jak u Nymph od czasu gdy zmieniliśmy adres. I z tego co zrozumiałam na razie tak powinno być, bo prace nad wersja mobilną trwają.
Nymphie

958

Myślałam, że jest już taka jak być powinna, gdy przeczytałam post Aresa ; )

On my sweet revenge
Will be yours for the taking
It's in the making baby

Marcin

1.858

Ale ja mam zapłon dopiero teraz ogarnąłem, że zmienił się wygląd forum. :)
[Obrazek: tumblr_nabf8iPB461qi0gsuo1_250.gif] [Obrazek: musicbar.php?username=kornmanson112&colo...unicode=no]
    • 1
    • 2

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości