Wejście małoletniego osobnika

1

Witam. Mam bardzo ważne pytanie apropo koncertu.
Mam niepełnoletnią córkę (16 lat). Jedzie z nami (mama, tata). Oczywiście wszyscy zajarani Nightwishem. Bilety kupiliśmy w pierwszym dniu sprzedaży.
Pytanie brzmi -> Czy mogę spodziewać się jakichś problemów z wejściem małoletniej? Mam coś przygotować/wydrukować? Jakieś oświadczenie itp?
Z góry dziękuję za pomoc/rozwianie wątpliwości! I widzimy się na miejscu!!!
Sektor A05
Adrian

3.266

Wg regulaminu organizatora:

Cytat:7. Wstęp na Wydarzenie osoby małoletniej do lat 13 następuje wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej, posiadającej jeden z dokumentów uprawniających do wejścia na Wydarzenie, o których mowa w pkt. 5, która, przed wejściem na Wydarzenie, podpisze deklarację o odpowiedzialności za osobę małoletnią wg wzoru opracowanego dostępnego przy wejściu na Wydarzenie. Postanowienie ma zastosowanie, o ile regulamin terenu, na którym odbywa się Wydarzenie, nie określa wyższej granicy wieku dla wstępu na teren, na którym odbywa się Wydarzenie. Rodzic/opiekun ma obowiązek posiadania dokumentu potwierdzającego imię, nazwisko oraz wiek dziecka.

https://www.knockoutprod.net/pl/page/regulamin

Podsumowując: nie ma problemu. :)
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości