Wasze płyty

• 1 ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Alex

79

Co do płyt to same Najtfisze:
- AFF Collector's Edition
- Wishmaster Collector's Edition
- Highest Hopes
- Wish I Had An Angel (Singiel)
- Once (Special Edition + Nemo digipack)
- DPP Digipack 2CD
- IM Digipack 2CD
- EFMB (Earbook)
- Amaranth (2 wersje)
- Imaginaerum The Score

To chyba wszystko (a kiedyś nie wiedziałem jak można kupować CD skoro można słuchać za darmo w Internecie...)
[Obrazek: giphy.gif]
Iza

26

Byłam pewna,że już zamieszczałam tutaj swoją odpowiedź,ale nie mogę jej teraz znaleźć  :rolleyes:

Oto mój dorobek:
a)Nightwish:
-AFF
-Wishmaster
-Century Child
-Once
-DPP
-Made in Hong Kong...
-Imaginaerum
-EFMB
b)Paramore:
-All we know is falling
-Riot!
-brand new eyes
-Paramore
-After Laughter-świezynka,jeszcze nie odpakowana,minęły ponad 2 tygodnie od premiery a ja jeszcze nie słuchałam nowych utworów,ale to się niedługo zmieni
c)Avril Lavigne:
-Let Go w dwóch wersjach-jedna tzw.Eco druga chyba jeszcze oryginalna kupiona w Szkocji(dostałam od przyjaciółki)
-DVD "My World"
-Under My skin
-The best damn thing
-Goodbye lullaby
-Avril Lavigne
d)Selena Gomez:
-A year without rain
-When the sun goes down
-Stars dance
e)Lordi:
-Deadeache
-Babez for breakfast
f)Die Antwoord-Mount Ninji and da nice time kid
g)Curly Heads-Ruby dress skinny dog
h)Rihanna-Good Girl Gone Bad
i)Katy Perry-Teenage Dream-The Complete Confection

please don't judge me
Paulina

1.628

Ostatnio kupiłam sobie wreszcie Lungs Florence + The Machine i soundtracki z Gladiatora i La La Landu. Bo po co komu jedzenie, kiedy można kupować płyty. ^^ W sumie nie pamiętam, o jakich płytach tu ostatnio pisałam, więc jest szansa, że jeszcze jakieś przybyły bez echa. ;)

[Obrazek: Doctor-Who-poster-Van-Gogh-raggedyfan-60...00x196.jpg]

31

Niedawno do mojej kolekcji płyt dołączył album "No Quarter - Jimmy Page & Robert Plant Unledded". Jest tu piękna wersja "Since I've Been Loving You" i utrzymany nieco w stylu Aerosmith "Thank You". Oprócz tego ciekawe, orientalne eksperymenty, głównie muzyka egipska (jako ciekawostkę podam fakt, że panowie Page i Plant zaprosili do współpracy właśnie egipskich muzyków). Polecam.
Alicja

1.513

Niedawno nabyłam "Forever child" Agnieszki Chylińskiej, w ramach pokoncertowej euforii :D
[Obrazek: tumblr_otqurwgWjA1v2orepo1_500.gif]

809

Bardzo tanio można dostać płyty na giełdach staroci. Przez streaming pomału się starzeją i po 5 -10 złotych można kupić niezniszczone oryginały ;)
"Od lat najmłodszych, lat dziecinnych,
Życ ani patrzeć tak jak inni
Nie mogłem; ze wspólnego zdroju
Nie płynie też namiętność moja."
Ania

487

W moje łapki wpadło "Perfect Strangers" Deep Purple. Za 20 złotych. Zacieszam :D

31

Po dzisiejszej wizycie w Saturnie do mojej kolekcji dołączyły dwie znakomite płyty - Rainbow "Long Live Rock N' Roll" i Europe "The Final Countdown".
    • 1 ...
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości