Tuomania

2

Gabi, będzie oglądane! :) Zapomniałam jeszcze o "Bless the child" i awangardowej, bujnej czerwonej czuprynie do której w końcu się przekonałam, oryginalności Tomaszkowi nie można odmówić!

29

O, ja właśnie też miałam napisać o "Bless The Child", bo zapomniałam ;) W tym klipie najbardziej podobają mi się skórzane spodnie Tomka i Jego łańcuchy ;) I ta skupiona mina, jak gra na swoich magicznych klawiszach, hehe. Mi się jeszcze przypomniało wideo live do "High Hopes" (śpiewa Marco). Czarne paznokcie Tuo w pierwszym ujęciu wymiatają ;)

2

Dziękuję Gabi, dziś znów będę się zachwycać! :) A tego nigdy dość w przypadku Tuo!

29

Dziś po raz pierwszy obejrzałam video "Over The Hills And Far Away" z End Of An Era i muszę przyznać, że zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Co prawda Tarja w pierwszej zwrotce skrzeczy niemiłosiernie, ale można to przeboleć ze względu na Tomka, który występuje tu w cudownej białej koszulce i w ogóle jest słodziutki ;) A duet Tarji i Marco pod koniec utworu jest niesamowity!

2

W ogóle Tomek i koszula to duet bardzo zgrany! ♥ A Marco i Tarja to zawsze dla mnie poezja!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2017, 17:57 przez Justyna.)

29

Zauważyłam że teraz w tym temacie udzielamy się głównie my, dwie szalone Tuomaniaczki ;) Mam nadzieję, że Pani Administrator nas za to nie ochrzani ;) Ale ten temat założyłam z myślą o właśnie takich osobach jak ja i Ty.

2

I ja również! Ale co zrobić, z idealna kopią Tomaszka może być ciężko ;), więc chociaż możemy się tutaj pozachwycać! :)

29

Możemy np wymieniać się Jego zdjęciami, pisać wiersze na Jego cześć, nie wiem co jeszcze. A tak a propos - masz Facebooka? To możesz mnie zaprosić, ja mam takie czarno - białe zdjęcie profilowe.
    • 1
    • 2

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości