Tuomania

29

Zauważyłam, że zdecydowana większość fanek Nightwish szaleje za Tuomasem. Jak to widzicie? Czy Was też to dotyczy? (pytanie jest, of course, skierowane do dziewczyn).
Nymphie

957

A facetom nie może się podobać?


On my sweet revenge
Will be yours for the taking
It's in the making baby29

No chyba tylko gejom ale z tego co myślę to tu raczej takowych osobników nie ma ;)
Nymphie

957

Chyba nie : D
Co do szalenia za Tuomasem - ja jestem raczej z tych, które wolą Marco. Lubię Tuo, ale mi się w ogóle nie podoba : )


On my sweet revenge
Will be yours for the taking
It's in the making baby2

Ja na punkcie Tomcia mam małą obsesję i szczerze się do niej przyznaję! Ten uroczy uśmiech, te pućki (tak, Maestro ma teraz taki Kochany okrągły Pysio i mnie to rozbraja! ;) i oczy o rany..
Iza

26

Tuomasa doceniam/szanuję za to,co tworzy,lecz jego wygląd do mnie nie przemawia xD Wolę Empu ♥

0

Czy tylko według mnie Tuomas wygląda jak pedofil? XD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.10.2017, 23:14 przez Endless Forms.)

29

Hehe niezłe skojarzenie, może to przez to takie zabójcze, nieco złe spojrzenie? A do Justyny : Nie martw się, nie jesteś sama z obsesją na punkcie Tomcia. Ja też wiem, co to znaczy. Mam cały zeszyt, w którym ciągle piszę peany na jego cześć , no wiesz, typu : Jaki on przystojny, jaki męski itp. I mam z nim fantazje różne (których tu nie zdradzę). A co do oczu to się zgodzę, piękne ma ;)

A tak w ogóle - w którym teledysku wg Was Tuo wygląda najbardziej atrakcyjnie? Wg mnie w "Bye Bye Beautiful", "Amaranth" (naga klata mmmm), "Over The Hills And Far Away" (jeszcze taki młodziutki...) i "The Islander". Moim zdaniem On jest najprzystojniejszym klawiszowcem z metalu (a widziałam już sporo panów obsługujących klawisze) i jest mega utalentowany. Jego teksty to poezja. Ma więc podwójną siłę rażenia - za pomocą wyglądu zewnętrznego i talentu. A, i jeszcze zastanawiam się, jak to możliwe, by trafiać w odpowiednie klawisze, gdy tak się macha włosami ;)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2017, 08:22 przez Gabrysia Wilk.)

2

Miło mi Gabrysiu :) Mamy podobnie! U mnie również "Amaranth", "The Islander" i stare nagrania z koncertów z Tarją, Anetką. A co do jednoczesnego machania głową i grania.. tak, dla mnie to magia!

29

Możesz mówić mi Gabi ;) A co do starych nagrań jeszcze z ery Tarji to uwielbiam wideo live "Crimson Tide Deep Blue Sea", gdzie Tomek jest jeszcze młody i tak ślicznie się uśmiecha, tak trochę nieśmiało. Ah, no cudny On jest na tym filmiku!
    • 1
    • 2

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości