Tłumaczenia - dyskusje

• 1 ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Błażej

295

Po uaktywnieniu się Ady w dziale tłumaczeń już chyba wypadałoby poinformować zespół że znaczną część ich piosenek można zaśpiewać po polsku i to w więcej niż jednym wariancie. Pośpiewałem dwa tłumaczenia Ady i naprawdę ładnie się komponują z melodią.
Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion
Agnieszka

350

(11.07.2016, 09:53)Blazej napisał(a): Po uaktywnieniu się Ady w dziale tłumaczeń już chyba wypadałoby poinformować zespół że znaczną część ich piosenek można zaśpiewać po polsku i to w więcej niż jednym wariancie. Pośpiewałem dwa tłumaczenia Ady i naprawdę ładnie się komponują z melodią.

Dziękuję Błażej z Twoją opinię. Miło wiedzieć, że ktoś to czyta, a jeszcze bardziej cieszy, że się podoba. Tłumaczenie tekstów NW to czysta przyjemność. Mam nadzieję niebawem znowu coś wrzucić. :)

A tak z innej beczki, może tu ktoś mi powie, dlaczego nie mogę oceniać Waszych postów?
[Obrazek: 2edt892.gif]

Błażej

295

Dawno tu nie wchodziłem. Nie wiedziałem że śpiewanie nieswoich tłumaczeń to taka frajda :).Działaj Ada dalej
Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion
Justyna

2.750

Minęło już sporo czasu od publikacji wszystkich naszych tłumaczeń tekstów NW na stronie. Kawał czasu! Które tłumaczenia podobają się wam najbardziej? Sama z pewnością napiszę o swoich ulubionych (wyłączając oczywiście te moje), gdy tylko mój internet przestanie tak koszmarnie zamulać i pozwoli mi je przejrzeć! A tymczasem, zapraszam was do dyskusji! :)
    • 1 ...
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15
    • 16

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości