Tarja

• 1 ...
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76

1.150

Jak dla mnie ten singiel jest połączeniem kilku wcześniejszych utworów Tarji ,mam nadzieję że dalej będzie lepiej
[Obrazek: 478410pojazdysamolot0251.gif]
One Shoot One Kill

Anna

1.389

Nie wiem, dlaczego ale czegoś mi tu brakuje...Utwór nie jest zły, ale po kilku przesłuchaniach nadal nie odkryłam efektu "wooow", który pojawił się chociażby po usłyszeniu dwóch pierwszych piosenek z poprzedniego albumu. Cóż, poczekam na kolejne utwory, mam nadzieję, że tym razem będę pozytywnie zaskoczona :)
We are here to care for the garden
The wonder of birth
Of every form most beautiful...
Aleksandra

363

Wczoraj ukazał się nowy teledysk Tarji do utworu RAILROADS z udziałem fanów! Poznajecie kogoś? ;)

Fairytales won't last, my friend,
And you may take your prize,
But how many corpses did you leave behind?
Adrian

3.287

Od razu wyłapałem Olę ;) Gratulacje!
Ciekawy pomysł na teledysk z udziałem fanów!
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.

2.234

Gratuluje Ola, jestes tym samym zapisana w historii:)
Adrian

3.287

Przypmniałem sobie, że Tarja robiła podobną akcję w przeszłości. W fanowskim video do "Victim of Rrrrrrritual" umieszczono okładki z wizerunkami fanów:

https://www.youtube.com/watch?v=w5-YI6VLp_c
Poznajecie egzemplarz z 4:45? :D
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Aleksandra

363

Taki Kapelusznik jest tylko jeden :D Super!
Patryk

387

Przecierałem oczy ze zdumienia. Myślę sobie. Ola, nie dość, że wydziergana, goła to jeszcze płaczę. Cofnąłem klip i wyprowadziłem się z błędu ;) W bardzo ciekawy sposób (wg mnie najbardziej artystyczny), wkomponowałaś się tekst jak i teledysk. Jak piszę Beata, przeszłaś do historii. Gratulację ;)
Aleksandra

363

(09.07.2019, 10:29)LuciferMorningStar napisał(a): Przecierałem oczy ze zdumienia. Myślę sobie. Ola, nie dość, że wydziergana, goła to jeszcze płaczę. Cofnąłem klip i wyprowadziłem się z błędu ;) W bardzo ciekawy sposób (wg mnie najbardziej artystyczny), wkomponowałaś się tekst jak i teledysk. Jak piszę Beata, przeszłaś do historii. Gratulację ;)
Chyba wszyscy myśleli, że to tatuaże :D I nie byłam goła, musiałam nałożyć coś bez rękawów i dekoltu i znalazłam sukienkę mamy, haha.
    • 1 ...
    • 72
    • 73
    • 74
    • 75
    • 76

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości