Sprzedam/kupię/oddam

• 1 ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Paweł

33

Mam do sprzedania karnet na Czad Festiwal, gdzie na Nightwish - Early Bird Ticket. 219zł - po cenie zakupu. W gratisie dorzucam karnet na pole namiotowe - normalnie po 45zł.
Nie jadę, bo w obecnej pracy nie dostanę urlopu.
W Poznaniu mogę dostarczyć osobiście. Gdzie indziej wysyłka kurierem - trzeba sobie doliczyć kilkanaście zł.
Dla użytkowników naszego forum jestem w stanie jeszcze z ceny spuścić :)
Paulina

1.628

Nie chcę, żeby to wyglądało jak licytacja, ale obiecałam koleżance, z którą miałam jechać: do sprzedania ma dwa czterodniowe karnety za 170 zł każdy (internetowe, do wydruku własnego). :)
EDIT: Już nieaktualne, wczoraj wieczorem sprzedała.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.08.2016, 15:24 przez PaulaEija.)

[Obrazek: Doctor-Who-poster-Van-Gogh-raggedyfan-60...00x196.jpg]
Paulina

1.628

Hei! Wiem, że tutaj dużo osób uczy się samemu (albo dopiero chce) się uczyć fińskiego, a ja mam już na zbyciu Audio Kurs dla początkujących wydawnictwa Edgard. Mnie już nie jest potrzebny, a jest to chyba najlepszy tego typu kurs na rynku, taki starter do nauki idealny. I mówię to z pełną odpowiedzialnością, konsultowaliśmy go na zajęciach z wykładowczynią i uznaliśmy za praktycznie pozbawiony błędów, co w Polsce w dobie "żółtych słowników" (których absolutnie nie polecamy*, bo są żywcem wzięte z Google Translate) jest raczej wyjątkowe...

Kurs zawiera w plastikowym pudełku książeczkę i dwie płyty CD z nagraniami audio. Mój egzemplarz jest prawie nie używany, może książeczka ma lekkie ślady użycia, płyta (pierwsza) była odtworzona raz (niezbity dowód na moje mistrzostwo w słomianym zapale), żadna nie jest porysowana ani uszkodzona.

Cena do ustalenia. Im bliżej ceny sklepowej jest ktoś w stanie się zaoferować (+przesyłka, chyba że w grę wchodzi Poznań, Opole, względnie Kraków (ale to konkretnie w weekend 1-2.04.), jeszcze względniej Warszawa (tyle że bym musiała o tym wiedzieć przed przyszłą niedzielą), ale to już dość problematyczne), tym bardziej się postaram i powyłapuję literówki i inne potencjalne błędy (mogę pozaznaczać na samoprzylepnych karteczkach czy coś).

Zainteresowanych zapraszam tu, a najlepiej na priv. :)

*my, jako studenci filologii fińskiej, pouczeni wyraźnie przez wykładowców
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.03.2017, 19:40 przez PaulaEija.)

[Obrazek: Doctor-Who-poster-Van-Gogh-raggedyfan-60...00x196.jpg]
Alicja

1.513

• hietAla

Offline Dreamer
  • TragedienneVonKotipelto
@haggard Mam na sprzedaż gitarę akustyczną, Ibanez V50JP BK. Bardzo ładnie brzmi, na pewno nada się do Lappi. Kupiłam ją kilka lat temu, w zasadzie przestwiam ją tylko z jednego kąta w drugi, bo sama jeśli gram to na elektrycznej. Proponuję cenę 350 zł. Możliwe, że mam do niej pokrowiec oraz stroik, mogę je dołączyć do gitary. Jeśli jesteś zainteresowany, to odezwij się na priv, podeślę zdjęcia :)
[Obrazek: tumblr_otqurwgWjA1v2orepo1_500.gif]

808

Mam na sprzedaż taką mroczną spódniczkę:
https://www.vinted.pl/damska-odziez/spod...-i-koronki
Jest świetna do stylizacji w stylu goth, rock, punk, chyba nawet na lolitę się nada :D
"Od lat najmłodszych, lat dziecinnych,
Życ ani patrzeć tak jak inni
Nie mogłem; ze wspólnego zdroju
Nie płynie też namiętność moja."
    • 1 ...
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości