Propozycje i uwagi

• 1 ...
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

118

Telefon to Nokia Asha 302.

Pośpieszyłem się z tym logowaniem. Okazuje się że jak już poprawnie wszystko wpisałem, udało się zalogować :)
Jednak forum wyświetla się niekompletne, tzn. widać to co na monitorze laptopa widnieje bardziej po lewej (nazwy działów, tytuły wątków, ilość stron w wątku), ale już to co wyświetla się bardziej po prawej (autor i data ostatniego posta) jest odcięte.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2016, 15:04 przez Piotrek.)
"Crappy band, crappy equipment, no commercial potential"

Yeah, right....
Adrian

3.263

Forum i strona dostosowują się automatycznie do szerokości ekranu urządzenia (smartfon/tablet/laptop/itp) dzięki zastosowaniu RWD (Responsive Web Design). Możliwe, że Twój telefon ów "responsywności" nie obsługuje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2016, 15:14 przez Adrian.)
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.

118

OK, dzięki za wyjaśnienia.

Adrian napisał(a):Możliwe, że Twój telefon ów "responsywności" nie obsługuje
To mnie akurat kompletnie nie dziwi :)
"Crappy band, crappy equipment, no commercial potential"

Yeah, right....
Dorota Magdalena

39

Ja bym chciała, możliwość zgłoszenia użytkownika, nie tylko poprzez prywatną wiadomość do administratora DE, ale też tak jak robi się to na FB np. :)
Pozdrawiam

807

Łoo matko, strach się bać xD A na serio, czy możliwość takiego zgłaszania coś by zmieniła? Tak, czy tak info trafia do admina
"Od lat najmłodszych, lat dziecinnych,
Życ ani patrzeć tak jak inni
Nie mogłem; ze wspólnego zdroju
Nie płynie też namiętność moja."
Dorota Magdalena

39

@PaulaEija Nie mówiłam o tym ;) O tym, akurat wiedziałam ale dzięki za chęci

13

Moglibyście zaktualizować dyskografię zespołu? Czyli dodać Vehicle of Spirit do dvd i Decades do kompilacji? :D
Make me wonder
Make me understand
Spark the light of doubt and a newborn mind
Bring the vast unthinkable down to earth
Adrian

3.263

(16.08.2018, 11:53)Sain y niwl napisał(a): Moglibyście zaktualizować dyskografię zespołu? Czyli dodać Vehicle of Spirit do dvd i Decades do kompilacji? :D
Dzięki za sugestię - jak najbardziej mamy to w planach. ;)

Myślimy też nad większymi zmianami na stronie i forum. Wtedy pouzupełniamy wszelkie brakujące treści. :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.08.2018, 22:56 przez Adrian.)
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
    • 1 ...
    • 36
    • 37
    • 38
    • 39
    • 40

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości