Produktywne oczekiwanie na nowy album

Patryk

366

Głównie zastanawia mnie ta inaczej użyta orkiestra. Jeśli podobnie jak projekcie Auri, to mam nadzieję, że dynamiczniej. W sumie można by liczyć na bardziej klimatyczny krążek na miarę IM. Na EFMB zabrakło różnorodności, nightwishowej magii. Płyta nie była krokiem w tył, raczej alternatywnym wątkiem w dyskograficznym gobelinie (Decades można widzieć jako klamrę spinającą całokształt). Myślę, że nadszedł czas nowej ery (Reedycja End of Era też jakoś niedługo wychodzi). Wszystkie warstwy skompilowane, pora przełożyć je na nową jakość. Moim jedynym oczekiwaniem, jest to, że nadchodzący longplay przebiję, uświęcone dla mnie IM.
Evi

1.950

• Evi

Offline DE Staff
  • Anonymous
Ja tylko żałuję, że oni zawsze trzymają wszystko w takiej wielkiej tajemnicy aż do końca... Co jakiś czas mogliby nam podrzucić coś do posłuchania, albo chociaż powiedzieć coś więcej, bo ciężko się tak czeka i czeka, i... czeka... xD

Ale pocieszmy się tym, że to już coraz bliżej! jeszcze tylko trochę ponad rok xD
"Ja, gdy czegoś pragnę, nie marzę, lecz działam. I zawsze zdobywam to, czego pragnę." / Yennefer
Justyna

2.750

Właśnie się zastanawiam, jak to jest z ich działem promocji... Czy, aby ta prolongująca się cisza na temat nowych wydawnictw nie jest czasem szkodliwa jeżeli chodzi o reklamę? Niby po tylu latach NW reklamy za bardzo nie potrzebuje; wystarczy zwiastun przed samą premierą, trzy wywiady i jest sprzedaż, ale teraz przerwa naprawdę będzie długa i figury sprzedaży mogą im spaść, jeżeli nie zadbają o właściwe promowanie. Jakieś takie dzienniki wideo od czasu do czasu, jakieś małe werbalne "teasowanie", choćby szczegółów podejmowanej tematyki... Jak my do 2020 mamy przeżyć o metaforycznym chlebie i wodzie?!
Patryk

366

Sorry, że napiszę tutaj ale arcyciekawy, bardzo skrupulatnie przeprowadzony wywiad z Tuomasem. Album muzycznie skończony, liryki do dopisania, aranżację do zagrania. Jeśli chodzi o tematykę, zainteresował mnie Jared Diamond. Longplay być może bardziej się skupi na ludziach i psychologii ewolucyjnej. Choć te nowe nurty są zagadkowe. Jedyne co mnie niepokoi, to, że nadchodzący krążek znowu może być zespołowy. Wolałbym przeplatanie na zmianę, mocno orkiestralno-folkowych jak IM i bandowych jak EFMB
    • 1
    • 2

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości