Pomysł na prezent
#1
Potrzebuję porady by nie wtopić. Jest taka akcja przedświąteczna w której losuje się jakąś niezamożną osobę i wysyła sie jej prezent. Coś w stylu szlachetnej paczki. W tej akcji losuje się osobę która wcześniej podała jaki prezent by chciała dostać. Całą rodziną trafiliśmy na rodzinę w której jest dziecko sześcioletnie, chłopiec. Chciałby nauczyć sie grać na jakimś instrumencie, więc od razu pomyślałem o gitarze klasycznej. Tutaj mam jednak problem, bo gitary te występują w różnych rozmiarach i powinienem wybrać taki, który będzie dla tego dziecka wygodny, ale nie mam pojęcia ile ono ma wzrostu. Rozsądnie byłoby wybrać klasyka w rozmiarze 1/2, ale obawiam się, że może szybko z niego wyrosnąć, więc może taki zestaw by był bardziej rozsądny?
https://muzyczny.pl/136075_Admira-Alba-g...na-34.html
https://drumshop.pl/1400-aroma-metro-tun...-520b.html
Jednak sam nie wiem czy to nie będzie zbyt skomplikowane i czy nie byłoby lepiej wybrać jakiś typowy dziecięcy instrument. Z drugiej strony gitara daje więcej możliwości, no i z instrumentu dziecięcego się wyrasta. Myślałem też o takim keyboardzie
https://www.olx.pl/oferta/keyboard-casio...13985e0177
Piszę teraz bo do świąt jeszcze kawał czasu. Jakie instrumenty muzyczne Wy byście wysłali takiemu dziecku? Maksymalna granica budżetu to jakieś 500-550zł. I tak będziemy się na to składać, więc nie odczuje się tego tak bardzo.
Odpowiedz
#2
Gdyby było wiadomo czy dzieciak ma muzyczne zainteresowania/predyspozycje np słuch muzyczny?
Ogólnie optowałabym za gitarą: praktycznie wszędzie weźmiesz ze sobą:)
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości