Płyta Tygodnia - nowa zabawa (10 kolejka)

• 1 ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Maciej

1.179

• Maciek

Offline DE Staff
  • Paradise Seeker
Sprawa wygląda następująco:

A) Do końca roku czekamy aż wymienione osoby nadrobią przynajmniej część poprzednich płyt i wrzucą swoje własne propozycje: Tai, Arabesque, Wercia, Miguided, UltraViolet, Endless Forms. W przypadku Tai to raptem kilka, zaś Endless tylko ostatnie.

B) Wszyscy pozostali uczestnicy mogą do końca roku nadrabiać wszelakie zaległości, do czego zachęcam, bo tylko wtedy zabawa ma sens! Oczywiście z najróżniejszymi uwagami i dyskusjami już kiedyś przesłuchanych krążków niech też nikt się nie krępuje. :)

Po 1 stycznia 2018 zobaczymy jak i czy dalej kontynuujemy zabawę.

1

Sanguis et Cinis - Amnesia

Podoba mi się, przyznam, ale na początku się zdziwiłem, bo nie spodziewałem się takiego brzmienia. Czy tylko mi się wydaje, że  wokale momentami "toną" w muzyce? Mogę się mylić, bo nie znam się na muzyce. Najbardziej spodobał mi się utwór "Amnesia". Okładka albumu jest przerażająca. Nie podoba mi się, bo kojarzy mi się  z zakurzonymi obrazami starej daty :)

Ogólnie podoba mi się, lecz  jest trochę nudny, wszystko dla mnie brzmi tak samo.

W tę niedzielę moja propozycja, tak?

Stop! Life is now, still all for you
Turn from the hate, turn from the smoke

Maciej

1.179

• Maciek

Offline DE Staff
  • Paradise Seeker
Jeszcze masz Full X-Trio. ;) Z wrzucaniem propozycji na razie się wstrzymaj, bo jak widzisz są duże zaległości, a ostatni album skomentowały raptem 4 osoby, więc wrzucanie teraz kolejnego mija się z celem. Na razie czekamy na uzupełnienie przynajmniej części zaległości. :)

809

Dzięki za skomentowanie mojej propozycji, jeśli komuś się nie podoba - piszcie śmiało i nie trzeba mnie przepraszać. W końcu gusta są różne, a ja też zdaje sobie sprawę z tego, że ze słuchaniem muzyki odleciałam trochę w stronę, która większości ludzi nie podchodzi :D
"Od lat najmłodszych, lat dziecinnych,
Życ ani patrzeć tak jak inni
Nie mogłem; ze wspólnego zdroju
Nie płynie też namiętność moja."
Satu

65

Sanguis et Cinis - Amnesia

,,O! Jaka piękna okładka!" - czyli moja pierwsza myśl przed odpaleniem propozycji xD. Lubię muzykę z nurtu darkwave aczkolwiek ten album był nieco przyciężki w odbiorze, momentami jednostajny. Żaden z kawałków nie zapadł mi zbytnio w pamięci, ale było miło zapoznać się z czymś mniej znanych od czołowych przedstawicieli tego nurtu takich jak Blutengel, L'Âme Immortelle czy Diary of Dreams :)
[Obrazek: tumblr_mwl8qdhlaF1sd4ysqo1_500.gif]
Maciej

1.179

• Maciek

Offline DE Staff
  • Paradise Seeker
Mnie Sanguis et Cinis bardziej kojarzy się z gitarowym rockiem gotyckim w stylu XIII. Stoleti (bardziej) albo Sisters of Mercy (trochę mniej). :)

• 1 ...
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości