Nightwish w Polsce (Kraków 17.11.2018)

Agnieszka

288

Bilet zamówię na dniach, nie ma innej opcji! Serce się raduje i ciągnie pod scenę, więc najprawdopodobniej skuszę się na Golden Circle i będę musiała swoje odstać ;) Skoro jednak na Czadzie udało mi się przetrwać, to tu też dam radę. Nie wyobrażam sobie siedzenia daleko, ani chyba w ogóle siedzenia na koncercie NW. Mam nadzieję, że zdrowie i siły dopiszą i że spotkamy się w strefie GC większą grupą :)
[Obrazek: large.gif]

1.116

Nosz kurde dlaczego bilety są aż tak drogie i Nw gra w tym samym roku Iron Maiden ,pocieszę się tym jak okażę się że setlistą będzie album Oceanborn (takie pogłoski gdzieś czytałem ) i wtedy z przyjemnością się nie wybiorę bo tego bym nie zniósł .a po drugie na NW byłem już raz
[Obrazek: 478410pojazdysamolot0251.gif]
One Shoot One Kill

Łukasz

19

Bilet właśnie dotarł. Nie było innej opcji jak Golden  circle :)

6

Jestem bardzo zaskoczony, a raczej przerażony ceną biletów (255,07 zł z przesyłką), ale od wielu lat marzyłem, aby na żywo zobaczyć Nightwish, dlatego nie wahałem się nawet przez chwilę. Cieszę się jednak, że koncert jest w hali, co wiąże się z większym komfortem, oraz możliwością wyboru numerowanych miejsc siedzących. Data koncertu jest jednak bardzo odległa, a w tym czasie wiele może się wydarzyć...

29

Ja pewnie będę, choć nie na 100 % bo wybieram się też na Iron Maiden w lipcu i nie wiem, czy rodzice się zgodzą na dwa koncerty, trochę niefortunnie, że akurat oba moje ukochane zespoły przyjeżdżają do Polski w tym samym roku :(
Paweł Gajewski

56

Bilety w średniej cenie, ale okazja jest niepowtarzalna.
Bilet oczywiście zakupiłem, dla siebie i dziewczyny i jestem chętny się z wami złapać na miejscu.
By z wami wszystkimi się bawić :)
Nie zjawiam się nie później ani nie wcześniej, zjawiam się wtedy kiedy uznam to za stosowne. Rzadko bywam i udzielam się, lecz jestem i będę z wami.

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości