Nightwish w Polsce (Kraków 17.11.2018)

Alicja

1.494

• hietAla

Offline Dreamer
  • TragedienneVonKotipelto
17.11.2018 TAURON ARENA, Krakow, POLAND

Widzieliście?!?!?! :D Przyjadą ♥
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2017, 09:10 przez hietAla.)
[Obrazek: tumblr_otqurwgWjA1v2orepo1_500.gif]
Agnieszka

288

Wspaniała i niezwykle ekscytująca wiadomość! I wymarzony prezent urodzinowy, nie powiem ;) Kochani, ja ani przez chwilę nie wątpiłam, że zobaczymy ich u nas w przyszłym roku. Przekonałam się już nieraz, że trzeba bardzo mocno wierzyć w swoje marzenia. 17.11 wypada akurat w sobotę – lepiej więc być nie może :) Mam nadzieję, że spotkamy się na koncercie naszych ulubieńców w szerszym forumowym gronie :)
[Obrazek: large.gif]

2.194

Nie umiem określić jak bardzo się cieszę, oczywiście że się wybieram- to dopiero niespodzianka!:)
Adrian

3.230

Ladies and not so gentle men, jedziemy!
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.

1.116

a ja znów jak zwykle jestem w kropce ,jeżeli będę musiał wybierać bo los mnie do tego zmusi to wybiorę Iron Maiden
[Obrazek: 478410pojazdysamolot0251.gif]
One Shoot One Kill

Anna

1.286

AAAAAAAAAAA :D !!! Nareszcie! To jest wiadomość!!! Nightwish, Kraków, weekend, koncert i...mam nadzieję - zlot  ;) ! Koncert = spotkanie z Wami, więc radość podwójna! Już się nie mogę doczekać. Szykuje się koncertowe zakończenie roku!
We are here to care for the garden
The wonder of birth
Of every form most beautiful...

3

Odkąd się dowiedziałam chodzę z uśmiechem na ryjku cały dzień!!!! Nie mogę się doczekać!!!!!! :)))

1

Są jakieś ograniczenia wiekowe? :(

Stop! Life is now, still all for you
Turn from the hate, turn from the smoke

Ace of Hearts

3.160

• Sami

Offline Dreamer
  • Kartofel van Rijn
Dostaliśmy koncert w hali, z epicką setlistą (come on, Decades będzie miało epicką setlistę), w weekend i rok czasu żeby nazbierać hajs na ten koncert ::D Żeby nas tylko nie po...ten teges z dobrobytu :D

(28.11.2017, 19:45)Endless Forms napisał(a): Są jakieś ograniczenia wiekowe? :(

Jak wyglądasz na 18, to nie ma strachu :D A jak nie, to chyba potrzebujesz pisemną zgodę rodziców czy coś takiego
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2017, 19:51 przez Sami.)
Slurring my lines, but I'm nailing the meaning

1

A z rodzicem/opiekunem można czy coś takiego?

Stop! Life is now, still all for you
Turn from the hate, turn from the smoke

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości