Nightwish w Polsce (Kraków 17.11.2018)

Adrian

3.230

(28.11.2017, 19:57)Endless Forms napisał(a): A z rodzicem/opiekunem można czy coś takiego?
Jasne, czemu nie? ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Patryk

334

Człowiek wraca zjechana po pracy, a tu taki niesamowity news! Dopiero co byłem w Krakowie na genialnym koncercie Epiki i okazuję się, że za rok, najprawdopodobniej tam wracam. Ciekawe jak będzie wyglądać setlista?
Adrian

3.230

(28.11.2017, 20:14)LuciferMorningStar napisał(a): Ciekawe jak będzie wyglądać setlista?
Podobno zespół ma zagrać stare kawałki w nowej aranżacji. Brzmi bardzo interesująco! :)
Mam nadzieję usłyszeć "Moondance" z Troyem. To byloby coś ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Justyna

2.698

Jadę! Jadę! Nadciągam! No i szykuje nam się małe spotkanie tak czy siak w ramach tegoż koncertu, ludzie drodzy! :D Cudnie! Rany, jestem taka zapracowana, net mi zamula, a tu takie info! O, fińska mocy sprawcza! :D TAK!

117

Znowu na drugim końcu Polski...
"Crappy band, crappy equipment, no commercial potential"

Yeah, right....
Maciej

1.122

• Maciek

Offline DE Staff
  • Paradise Seeker
(28.11.2017, 20:24)LuciferMorningStar napisał(a): Coś mi obiło się o rogi, że stare kawałki, ale z których płyt?

Teoretycznie przyszły rok to 20 -lecie Oceanborn, więc pewnie będzie nacisk na ten krążek. Z drugiej strony tytuł trasy Decades sugeruje przekrój materiału z dwóch dekad. Tak czy siak myślę, że będą jakieś duże niespodzianki. Jeszcze tylko (i aż) rok :happy:

117

Cena mnie powaliła.... Bawcie się dobrze :)
"Crappy band, crappy equipment, no commercial potential"

Yeah, right....

29

Jeej, to najszczęśliwsza wiadomość, jaka mnie ostatnio spotkała :D

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości