Nightwish PL w nowej odsłonie!

Adrian

3.287

Ladies and not so gentlemen, z radością ogłaszam, że po wielu miesiącach pracy nowa wersja DE jest gotowa! Póki co zmiany obejmują stronę główną ze wszystkimi jej modułami. Forum na dniach również powinno się zmienić.

[Obrazek: logo_new.png]

Co nowego?

Nowe logo
Od dziś odświeżona wersja naszego logo będzie zdobić nagłówek strony (i w wkrótce forum). ;)

Mobilnie
Cały serwis został przygotowany tak by z łatwością można było przeglądać newsy i inne podstrony nie tylko na komputerze ale także na smartfonie czy tablecie!

[Obrazek: de-mobile-finale.png]

Czytelniej, nowocześniej...
Wiele podstron zostało przeorganizowanych żeby przeglądanie serwisu było jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Większe czcionki, żywsza i przyjemniejsza dla oka kolorystyka, większe odstępy to tylko jedne z wielu zmian! ;)

Gdybyście napotkali jakieś błędy - dajcie znać w tym wątku. Brakuje kilku detali (jak obrazki w starszych newsach czy okładki albumów w singlach).

Co dalej?
Planujemy wdrożyć na forum kilka rozwiązań, które ułatwią Wam współtworzenie z nami DE. Szczegóły wkrótce! :)

A tymczasem... zapraszamy do obejrzenia zmian!

Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Justyna

2.750

Strona jest mniej mhroczna, co wielu może wadzić, ale jest też o wiele bardziej czytelna, czcionki, łagodne kolory... nice job, sir Admin! ;)
Ace of Hearts

3.171

  • Sami

    Offline
  • Kartofel van Rijn
Jestem zwolennikiem starej wersji kolorystycznej DE, ale wersja na urządzenia mobilne bardzo mi się podoba. Zaraz idę obadać :)
Slurring my lines, but I'm nailing the meaning2.234

Tzn. tak, nienawidzę, nie cierpię i nie znoszę zmian (oj tam pisałam już;), kocham klasyczny image forum i strony. Wiem, że zmiany są potrzebne więc ufam tym co mają ku temu opcje i śmiałość- dostosuje się:)
Anna

1.389

W tej materii chyba raczej jestem zwolenniczką zmian i innowacji. Myślę, że strona w nowej odsłonie zyskała świeży, bardziej przejrzysty i miły dla oka wygląd. Często korzystam ze smartfona, więc od razu zauważyłam różnicę w odbiorze. O wiele lepiej się wszystko czyta i ogląda. Kolor jest bardziej żywy, ale nie razi i stanowi dobre tło dla czcionki. Mam nadzieję, że na forum będzie podobnie. Dobra robota, Adrian! Gratuluję koncepcji i sukcesu we wdrożeniu tych zmian! Wierzę, że z czasem wszyscy przekonają się do nowego wyglądu, zaakceptują kolorystykę i będą zgłaszać ewentualne "usterki" :)
We are here to care for the garden
The wonder of birth
Of every form most beautiful...
Adrian

259

Ja natomiast nie przepadam za nową odsłoną - za bardzo razi w oczy; niebieski pastelowy jest bardziej 'naświetlony' niż biel, przez co w moim przypadku - reaguję wyłączeniem strony (oczy bolą); poza tym pojawiła się na stronie prostota, która czasami wygląda dobrze; tu natomiast zwyczajnie nie pasuje. Zdecydowanie jestem na nie. :)
Twój wróg może okazać się sprzymierzeńcem. a sprzymierzeniec wrogiem.
Zofia

457

Hm, nie lubię nowości - do każdej długo muszę się przyzwyczajać :undecided: W dodatku kolor naszego forum, czy też wcześniejszej strony bardzo mi odpowiadał - był (w sumie to nadal jest) wygodny, czytelny i w klimacie Nightwish. Nowa wersja wydaje mi się nieco za jasna... Ale tylko trochę. Wiem, że przyzwyczaiłabym się do niej po niedługim czasie... Ale jak już wspomniałam, nie lubię zmian. W dodatku nie posiadam smartfonu ani tabletu, czyli tym bardziej nowa wersja nie będzie mi potrzebna. Większość ludzi na DE jednak je posiada, więc stronę należałoby zmienić, co też zostało uczynione. Ok - pomimo niektórych minusów nowej wersji (nie wspominając już o wielu plusach) jestem ciekawa, jak forum będzie wyglądać po zmianie ;)
Not a drop of bood is drawn
But you know it bleeds
Beware of the sharp edged weapon
Called human being

Adrian

3.287

prostreet94 napisał(a):Ja natomiast nie przepadam za nową odsłoną - za bardzo razi w oczy; niebieski pastelowy jest bardziej 'naświetlony' niż biel /.../

Wygląda na to, że musi to być problem po stronie Twojego monitora, ponieważ w rzeczywistości kolory są stonowane. Próbowałeś go kalibrować?
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Alex

79

Doceniam oczywiście chęć zmiany jednak zdecydowanie bardziej wolałem starą wersję.
[Obrazek: giphy.gif]
Maria

708

Mnie osobiście bardziej podobała się stara wersja - zawsze wydawała się dla mnie tajemnicza i mroczna oraz bardzo odpowiadała mi jej kolorystyka, ale nowej odsłonie nie mam nic do zarzucenia - strona ma świeży wygląd oraz bardzo przyjemnie i wygodnie się z niej korzysta. :)
W każdym razie - dobra robota, Adrian! :)
Music is the language of emotions. - Johanna Kurkela

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości