0

Ja już po koncercie, jestem mocno zawiedziony :(
Show niby było, ale wokal w ogóle nie pasował.....

Support wypadł dużo lepiej dla mnie.

A jak wasze wrażenia ?
Adam

9

Dla mnie PETARDA!!!
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą – najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."

"Jeśli nie masz nic do powiedzenia - nie ubieraj tego w słowa."

15

(19.11.2018, 08:40)bullseye napisał(a): Ja już po koncercie, jestem mocno zawiedziony :(
Show niby było, ale wokal w ogóle nie pasował.....

Support wypadł dużo lepiej dla mnie.

Odnoszę wrażenie, że trafiłeś na nieodpowiedni koncert.

Co do Beast In Black, to rzeczywiście wypadli świetnie, co tylko potwierdza wielką klasę Nightwish, skoro przed ich koncertem gra tak dobry support.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2018, 15:03 przez Akwafan.)
Anna

1.375

(03.12.2017, 22:21)Ada28 napisał(a): Bilet zamówię na dniach, nie ma innej opcji! Serce się raduje i ciągnie pod scenę, więc najprawdopodobniej skuszę się na Golden Circle i będę musiała swoje odstać ;) Skoro jednak na Czadzie udało mi się przetrwać, to tu też dam radę. Nie wyobrażam sobie siedzenia daleko, ani chyba w ogóle siedzenia na koncercie NW. Mam nadzieję, że zdrowie i siły dopiszą i że spotkamy się w strefie GC większą grupą :)
Agnieszka, plan zrealizowany  :D! Dziękuję, że byłaś ze mną do końca! Było ekstremalnie, szczególnie to stanie przez wiele godzin na zimnie! Ale było warto! Koncert MEGA! Warto było czekać, zmarznąć, umierać z pragnienia i nabawić się zapalenia krtani (tak, jak ja ;)) Dla takich chwil się żyje! Relacja się pisze, ciężko dobierać słowa, więc cierpliwości, bo jeszcze trochę to potrwa;)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.11.2018, 11:03 przez anulka79.)
We are here to care for the garden
The wonder of birth
Of every form most beautiful...

2.228

Koncert prze genialny! Absolutnie nie kwestionowani mistrzowie gatunku i wirtuozi, wspaniali aktorzy i muzycy- nie mam żadnych wątpliwości co do poziomu i jakości spektaklu:)
Maciej

1.175

• Maciek

Offline DE Staff
  • Paradise Seeker
Koncert był fantastyczny to był mój czwarty występ Nghtwish, ale pierwszy z Floor i wszystko w połączeniu z oprawą, wielką halą, setlistą - dało kapitalny efekt, są w wielkiej formie. :)

Adrian

3.277

https://www.instagram.com/isoahontimo/

Timo, fotograf NW, podaje przy fotce z Krakowa, że było około 16.000 ludzi natomiast przy Pradze około 15.000. To nadal nie są oficjalne dane, ale byłoby wspaniale móc zobaczyć na DVD fragment Krakowskiego koncertu ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości