Agnieszka

314

Bilet zamówię na dniach, nie ma innej opcji! Serce się raduje i ciągnie pod scenę, więc najprawdopodobniej skuszę się na Golden Circle i będę musiała swoje odstać ;) Skoro jednak na Czadzie udało mi się przetrwać, to tu też dam radę. Nie wyobrażam sobie siedzenia daleko, ani chyba w ogóle siedzenia na koncercie NW. Mam nadzieję, że zdrowie i siły dopiszą i że spotkamy się w strefie GC większą grupą :)
[Obrazek: 2edt892.gif]

1.123

Nosz kurde dlaczego bilety są aż tak drogie i Nw gra w tym samym roku Iron Maiden ,pocieszę się tym jak okażę się że setlistą będzie album Oceanborn (takie pogłoski gdzieś czytałem ) i wtedy z przyjemnością się nie wybiorę bo tego bym nie zniósł .a po drugie na NW byłem już raz
[Obrazek: 478410pojazdysamolot0251.gif]
One Shoot One Kill

Łukasz

20

Bilet właśnie dotarł. Nie było innej opcji jak Golden  circle :)

14

Jestem bardzo zaskoczony ceną biletów (255,07 zł z przesyłką), ale od wielu lat marzyłem, aby na żywo zobaczyć Nightwish, dlatego nie wahałem się nawet przez chwilę. Cieszę się jednak, że koncert jest w hali, co wiąże się z większym komfortem, oraz możliwością wyboru numerowanych miejsc siedzących. Data koncertu jest jednak bardzo odległa, a w tym czasie wiele może się wydarzyć...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2017, 19:21 przez Akwafan.)

29

Ja pewnie będę, choć nie na 100 % bo wybieram się też na Iron Maiden w lipcu i nie wiem, czy rodzice się zgodzą na dwa koncerty, trochę niefortunnie, że akurat oba moje ukochane zespoły przyjeżdżają do Polski w tym samym roku :(
Paweł Gajewski

56

Bilety w średniej cenie, ale okazja jest niepowtarzalna.
Bilet oczywiście zakupiłem, dla siebie i dziewczyny i jestem chętny się z wami złapać na miejscu.
By z wami wszystkimi się bawić :)
Nie zjawiam się nie później ani nie wcześniej, zjawiam się wtedy kiedy uznam to za stosowne. Rzadko bywam i udzielam się, lecz jestem i będę z wami.
Agnieszka

314

Bileciki na Golden Circle zakupione  :) Do zobaczenia pod sceną!
[Obrazek: 2edt892.gif]

Aleksandra

349

Dzień dobry! Dawno mnie nie było na forum, ale pragnę pozdrowić wszystkich, z którymi zobaczę się na Golden Circle ♥
Fairytales won't last, my friend,
And you may take your prize,
But how many corpses did you leave behind?

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości