Floor Jansen dla WOŚP

03.01.2018
Nightwish 
Wspólnie z Polish Panzer Battalion zaprosiliśmy Floor Jansen (Nightwish) i Hannesa van Dahla (Sabaton) do wspólnego udziału w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Muzycy ofiarowali nam swoje sceniczne gadżety, które przekazaliśmy na Orkiestrowe aukcje.
Floor: Oryginalne buty sceniczne wykorzystywane na trasach promujących albumy Imaginaerum oraz Endless Forms Most Beautiful. (Link do aukcji)
Hannes: Koszulka z długim rękawem, z oryginalnym wzorem, oraz pałeczki sygnowane jego imieniem. (Link do aukcji)

[Obrazek: wosp-fb-nightwish.png]

[Obrazek: wosp-fp-sabaton.png]

Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w licytacjach. Zagrajmy wspólnie dla WOŚP! :) (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.02.2018, 23:57 przez Adrian.)

Komentarze (5)

Adrian

3.252

Z nieukrywaną radością ogłaszam, że buty wylicytowano na kwotę 5200zł przez fana z Florencji. :)
Zestaw od Hannesa z kolei wylicytowano na 900zł.

Yeeeeees!
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.

2.213

Jestem dumna z tej akcji, to było naprawdę doskonałe przedsięwzięcie:)

6

Jak ja zobaczyłem na allegro jak cena wskoczyła z 1tyś do 5tyś to nie mogłem uwierzyć
Make me wonder
Make me understand
Spark the light of doubt and a newborn mind
Bring the vast unthinkable down to earth
Ace of Hearts

3.171

• Sami

Offline Dreamer
  • Kartofel van Rijn
Dla fanów ze strefy euro tysiąc euro to nic, a dla WOŚP 5000zł to już znaczna kwota ::) Gratuluję akcji, naprawdę fajnie to wyszło ^^
Slurring my lines, but I'm nailing the meaning

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości