• 1
    • 2
Adrian

3.255

Dzięki Aniu za wrzucenie fotek! Zaspokoiły moją ciekawość. :)

Myślę, że zespół celowo zrezygnował ze zdjęć członków NW. Wymagałoby to poproszenia o zgodę Tarji i Anette, co mogłoby być nieco problematyczne.
Był pomysł by uczcić 10 lecie wydania albumu "Once" i były nawet prowadzone rozmowy z Tarją i Marcelo. Niestety zarówno zespół jak i Tarja mieli swoje wizje i nie byli gotowi na kompromisy - toteż z projektu zrezygnowano.
Z kolei Anette, a tak wynika z moich obserwacji, niechętnie komentuje poczynania zespołu, aa nawet zdarzały się jej zawoalowane kąśliwe komentarze względem Floor.

Myślę, że rozsądnym byłoby umieścić albo wszystkich albo nikogo. Tak najlepiej byłoby uniknąć niepotrzebnych uwag fanów, że kogokolwiek pominięto. I to jest zrozumiałe.

Zabrzmi to życzeniowo, ale bardzo chciałbym żeby każdy z wszystkich członków NW (nie tylko Tuomas) napisał coś od siebie... Być może kilka zdań. Czym dla nich jest Nightwish? W końcu są i byli ważną jego częścią. Ot tyle. :)
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.

14

@Anna: Mam bardzo podobne odczucia.

Ważne, że przynajmniej muzyka jest fajna i że utwory z ostatniego albumu nie są nagrane ciszej, jak na płycie "Endless Forms Most Beautiful", tylko wszystko fajnie ze sobą współgra i naprawdę dobrze się tego słucha.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.03.2018, 22:21 przez Akwafan.)

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości