Najmniej lubiane utwory NW

• 1 ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

2

Dla mnie "The Poet and the pendulum" (zupełnie nie mogę przekonać się do tej piosenki, choć wiem, że wielu zachwyca) i trochę smętów (zaznaczam, że dla mnie, ale to też zależy od nastroju, Angel Fall First i Sleeping Sun mogę słuchać godzinami): "Walking in the Air", "Two For Tragedy", "Higher than hope", "While your lips are still red" (uwielbiam głos Marco, ale jakoś tu... no nie przekonuje mnie). "Endless Forms Most Beautiful" również niezbyt udane jak dla mnie.
Ace of Hearts

3.157

• Sami

Offline Dreamer
  • Kartofel van Rijn
Też miałam niejaki problem z TPATP. Kiedyś strasznie irytował mnie tekst uderzający w nutę "poeta egocentryczny, niezrozumiany przez świat", ale teraz nie mam nic przeciwko tej piosence. W sensie - wybieram sobie jej kawałki. Są momenty, które mnie nie ruszają, ale końcowa część, gdzie jest tekst 'Be still my son you're home (...)" jest w stanie robić ze mną dziwne rzeczy. Jak nigdy nie płaczę słuchając muzyki, gdyż jestem na to zbyt twardym ciasteczkiem, tak tutaj płaczę sobie całkiem często :)
Nie mówię, że to jest utwór, do którego trzeba dorosnąć, bo nie trzeba, ale jest to coś, co wchodzi w odpowiednim momencie życia ::)
[Obrazek: 29bng2r.jpg]

2

Sami, nie tylko piękny komentarz ale i kwintesencja, że po prostu trzeba dojrzeć :)

2.184

TPATP to z pewnością dziwny utwór, bo jak się nie skupiasz na tekście to się "odpływa" jak pisze Sami. Zdecydowanie należy do moich faworytów. Szukam ,ale nie mogę wyłowić kawałka który najmniej lubię- może pierwsza jest dla mnie najmniej słuchalna, ale to płyta.
    • 1 ...
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości