Na koncerty jakich zespołów czekacie?

• 1 ...
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Alicja

1.513

Oprócz NW, planuję Stratovariusa z Tarją w Krakowie. Biletu jeszcze nie mam, kupię jak tylko jakieś sensowne pieniądze pojawią się na moim koncie ;) Innych koncertów póki co nie planuję. Być może pojawię się na Woodstocku, ale to na razie wstępny pomysł.
Edit: Właśnie zobaczyłam, że 18 października w Warszawie będzie Laurel, na 90% jadę! Słucham jej od kilku lat, nie udało mi się jej zobaczyć podczas trasy z Oh Wonder, więc bardzo się cieszę, że mam kolejną okazję :)
Edit 2: W listopadzie dwa koncerty Sólstafir! To kolejny zespół, którego koncert mnie ominął i bardzo chętnie bym to nadrobiła. Mam nadzieję, że wyrobię finansowo, bo jesiennych koncertów szybko przybywa ;)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2018, 10:05 przez hietAla.)
[Obrazek: tumblr_otqurwgWjA1v2orepo1_500.gif]
Ania

487

Nie czekam na żaden koncert, smutne to. A już w szczególności nie czekam na NW, bo już czuję jak bardzo będzie mnie bolało serduszko ;_;. Nie jadę na Nightwisha. Ze względu na moją obecną tragiczną sytuację finansową nie mogę sobie na nich pozwolić. Znaczy mogłabym, ale chciałabym też coś jeść jak już wrócę na studia xD
Ale za to od października zaczynam wreszcie pracę, więc następnym razem już nic mnie nie powstrzyma. Mam nadzieję ^^
Wszystkim życzę udanej zabawy :D Ja sobie przemisiakuję w pokoju i też będzie dobrze :3
Alicja

1.513

Mały update u mnie: jakoś tak wyszło, że hajs mi się zgadza, więc oprócz NW, będę w Krakowie na Stratku i Tarji, Sólstafir i Árstíðir w Wawie i As I Lay Dying też w Wawie. Laurel sobie daruję tym razem. Z wielką chęcią zobaczyłabym też Powerwolfa i Three Days Grace, ale i te dwa muszę odpuścić. Za duże zagęszczenie dobrych koncertów tej jesieni ;)
[Obrazek: tumblr_otqurwgWjA1v2orepo1_500.gif]
Anna

1.389

Po latach na koncertową mapę Polski wraca Mystic Festival. Przeglądając lineupy z poprzednich edycji, wydaje się być to jeden z najciekawszych, zróżnicowanych i najlepszych rockowo metalowych festiwali w naszym kraju.

Najnowsza edycja odbędzie się latem przyszłego roku, a za organizację odpowiadają Mystic Coalition - połączone siły Mystic Production, Knock Out Productions i B90. Impreza odbędzie się w dniach 25-26.06.2019, w krakowskiej Tauron Arenie. W sprzedaży są bilety, różne opcje znajdziecie tutaj   https://tickets.mysticfestival.pl/pl/Do tej pory ogłoszono następujących wykonawców:[Obrazek: ZXcuR]
Myślę, że już ten skład kusi, by kupić bilety. Jest duża nadzieja, że pojawię się w czerwcu w Krakowie ;) . Ktoś z Was wybiera się na Mystic Festival?
We are here to care for the garden
The wonder of birth
Of every form most beautiful...
Adrian

3.287

Lista zespołów jest świetna... a to jeszcze nie wszystko bo ma się pojawić 13 innych. Nigdy jeszcze nie byłem na festiwalu na Arenie - próbuję to sobie wizualizować... ;)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2018, 01:51 przez Adrian.)
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Adam

13

Ja nie mogę doczekać się lipca.
Bilety na Rammstein zakupione w pierwszym dniu oficjalnej sprzedaży :cool:
Nasz pierwszy koncert na stadionie ( jak i cała trasa).
No i "tuż za rogiem" (10 min. samochodem)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2018, 06:56 przez blusur.)
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą – najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."

"Jeśli nie masz nic do powiedzenia - nie ubieraj tego w słowa."
Evi

1.951

• Evi

Offline DE Staff
  • Anonymous
Ja bilety na R+ również już zakupiłam i nie mogę się doczekać lipca. To moje trzecie podejście do ich koncertu, a mawiają, że do trzech razy sztuka. Tym razem po prostu MUSZĘ tam być!
"Ja, gdy czegoś pragnę, nie marzę, lecz działam. I zawsze zdobywam to, czego pragnę." / Yennefer
Ania

487

A ja właśnie kupiłam bilet na Slasha w Łodzi w Atlas Arenie. Grzech byłoby nie pójść, skoro z mieszkania mam 15 minut do hali. A jak się dobrze na światłach trafi to i 10 xD A już raz przegapiłam Slasha i to jeszcze w najgorszy możliwy sposób, bo akurat byłam tego dnia w Łodzi i kurczę nawet przejeżdżałam obok hotelu, w którym się zatrzymał. Przed wejściem kręcili się fani, a ja siedziałam przyklejona do szyby samochodu i było mi smutno na serduszku.
No nie ma bata, tym razem idę! :D

2.236

To zaczynamy: czyje koncerty przed Wami w tym sezonie? kogo ominiecie z bólem z przyczyn niezależnych? -Wasze koncertowe plany na 2019?
Aleksandra

364

Jest tyle koncertów, na które bym poszła (albo chciałam pójść, ale nie mogłam, jak w przypadku koncertu Tarji we Wrocławiu), np: Avatar na Pol'and'Rock, ale nie pojadę, bo.... Kocham swoją pracę :') A czekam na powrót Imminence do naszego kraju i wtedy już nie odpuszczę! ♥
Fairytales won't last, my friend,
And you may take your prize,
But how many corpses did you leave behind?
    • 1 ...
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości