Na koncerty jakich zespołów czekacie?

• 1 ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

104

W ostatnich latach koncerty sobie odpuściłem ze względu na dysproporcję między ilością pieniędzy wydanych na pojedynczy wyjazd i ulotnością przeżycia, ale zastanawiam się nad Epiką. Prawdopodobnie na zastanawianiu się skończy...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.11.2016, 20:55 przez Piotrek.)
"Crappy band, crappy equipment, no commercial potential"

Yeah, right....
Patryk

253

Ja także mam zamiar pojechać na koncert Epiki, styczeń nie bardzo mi pasuję, urlopu raczej nie dostanę. Wstrzymam się, oby w cieplejszych miesiącach także zawitali do nas.
Alicja

1.452

• hietAla

Offline Dreamer
  • TragedienneVonKotipelto
Nie wiem, czy ktoś tu zna i lubi Amy Macdonald, w razie czego oznajmiam, że w przyszłym roku zagra dwa koncerty w Polsce - 23.03. w Warszawie i 24.03. w Poznaniu. Ja zrobię wszystko, żeby wybrać się do Wawy ^^
Surround yourself with the dreamers and the doers, the believers and the thinkers, 
but most of all, surround yourself with those who see the greatness within you,
 even when you don't see it yourself.

17

U mnie zaś apdejt koncertowy. Poza Epiką i Sabatonem (na które bilety już mam) doszedł Gloryhammer w lutym i Nocny Kochanek w marcu. Cóż, będzie trzeba brać nadgodziny :D
Paulina

1.605

Jeśli mi nie wypadnie akurat żaden egzamin w tym czasie, to koniecznie jadę na Evanescence do Warszawy I jeszcze ciągle liczę, że Shinedown raczy zagrać w Polsce, wtedy to już nie ma siły, która by mnie powstrzymała. ♥

[Obrazek: Doctor-Who-poster-Van-Gogh-raggedyfan-60...00x196.jpg]
Agnieszka

199

Ja już żyję nadchodzącym koncertem chóru Gregorian (15 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia) i zastanawiam się poważnie nad Battle Beast (5 marca, również we Wrocławiu). Na pierwszy bilet już mam, na drugi na razie tylko wielką ochotę. Zobaczę, czy dam radę się zorganizować ;)
[Obrazek: large.gif]

17

A jednak udało się :D. Urlop, bilety i hotel klepnięty. Nie mogę się już doczekać lipca i Masters of Rock. Zagra epicka kombinacja kapel, m.in. Sabaton, Epica, Stratovarius, Delain z Hietalą, Almanac i Anneke. Po prostu radość dla moich uszu :D A jeszcze nie zacząłem przesłuchiwać innych zespołów które będą, więc pewnie lista się powiększy. No i oczywiście będzie dobre, czeskie piwko :D.

751

Boję się o stan moich uszów, więc unikam koncertów. Chociaż pewnie skusiłabym się gdyby w moim mieście występowała Molly Nilsson :)
"Od lat najmłodszych, lat dziecinnych,
Życ ani patrzeć tak jak inni
Nie mogłem; ze wspólnego zdroju
Nie płynie też namiętność moja."
    • 1 ...
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości