KONKURS NIGHTWISH PL (maj)

21.05.2018
Inne 
KONKURS NIGHTWISH PL
Zapraszamy do udziału w konkursie, który umili Wam oczekiwanie na koncert. [Obrazek: 1f642.png]:) W kolejnych miesiącach, aż do listopada, będziemy publikować kolejne zadania konkursowe. Będziemy też o nich pisać w serwisie i na grupie. Współpracujemy również z organizatorem koncertu Nightwish w naszym kraju - Knock Out Productions. Aktualne zadanie znajdziecie w tym poście, zaś całościowy regulamin w linku - http://nightwish.pl/regulamin
Aby wziąć udział w zabawie, należy udostępnić w poście publicznym ten post z grafiką konkursową z Nightwish PL i tutaj w komentarzu udzielić krótkiej odpowiedzi na pytanie. Zadanie konkursowe brzmi: Wyobraź sobie, że trafisz na bezludną wyspę i możesz zabrać tam ze sobą tylko jeden album Nightwish. Wyjaśnij, którą płytę wybierzesz i krótko uzasadnij swoją odpowiedź (max.3-4 zdania). W maju konkurs trwa od 21.05. do 27.05. Powodzenia!

[Obrazek: konkurs-maj-2018.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.06.2018, 11:51 przez Adrian.)

Komentarze (1)

Anna

1.379

W majowym konkursie zwyciężyła pani Joanna Stolarczyk! Gratulujemy serdecznie! Kolejne rozdanie już w czerwcu, do wygrania atrakcyjne nagrody! Zapraszamy wszystkich do udziału  :)
We are here to care for the garden
The wonder of birth
Of every form most beautiful...

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości