KONKURS NIGHTWISH PL (czerwiec)

20.06.2018
Inne 
[Obrazek: 44fH9]
KONKURS NIGHTWISH PL
Chcecie wygrać Decades (I miejsce) albo Nightwishowe puzzle (II miejsce)? Przed Wami kolejny konkurs, który ma umilić oczekiwanie na koncert. [Obrazek: 1f642.png]:)
Aby wziąć udział należy udostępnić ten wpis z grafiką konkursową w poście publicznym oraz w komentarzu na fanpage Nightwish PL udzielić krótkiej odpowiedzi na poniższe pytanie: Podaj jeden utwór, którego nie ma na składance Decades, a który Twoim zadaniem powinien się tam znaleźć. Swój wybór krótko uzasadnij. Konkurs trwa do 27.06.
Regulamin całego cyklu konkursów w linku http://nightwish.pl/regulamin. Powodzenia! [Obrazek: 1f642.png] (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.06.2018, 11:50 przez Adrian.)

Komentarze (3)

Adrian

3.278

(28.06.2018, 19:17)Karolina 281990 napisał(a): Kiedy będą ogłoszone wyniki konkursu czerwiec 2018r.

Wyniki zostały ogłoszone na naszym fanpage na Facebooku. :)
Taka ciekawostka: jesteś 666 użytkownikiem forum ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Anna

1.381

W czerwcowym rozdaniu zwyciężyły panie: Paulina Mól oraz Pola Pacholczyk  :)! Serdecznie gratulujemy i już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnym konkursie, za miesiąc. Zauważcie, że te konkursy w pewien sposób odmierzają nam chwile do listopadowego koncertu Nightwish i sprawiają, że czas leci jakby szybciej  ;)? Nim się obejrzymy, staniemy oko w oko z Tuomasem i spółką w krakowskiej Tauron Arenie! W lipcu do zdobycia atrakcyjne nagrody, śledźcie zatem nasz fanpage Nightwish PL, grupę Nightwish PL Dream Emporium oraz zaglądajcie na nightwish.pl :)
We are here to care for the garden
The wonder of birth
Of every form most beautiful...

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości