Gry

• 1 ...
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
Błażej

289

Wiem, że jestem zacofany, ale od niedawna rozgrywam pierwszego Wiedźmina - jestem zaskoczony spójnością fabuły i jej zgodnością z książkami Sapka, a także różnorodnością wyborów i ich realnym wpływem na losy bohaterów. Naprawdę twórcy się postarali. Rozgrywka również nie rozczarowuje - może nadmiar utopców jest momentami irytujący.

1

Lepiej późno niż wcale, a gra świetna, ja lubiłam zawsze kolekcjonować karty hah gdy grałam w to w gimnazjum xd. A w pozostałe części już grałeś?
Błażej

289

Co to są karty hah? Podboje łóżkowe Geralta? Nie wzbudzały mojego entuzjazmu, ale rozumiem Cię - też kiedyś miałem -naście lat i inne podejście do seksualności. Pół biedy, kiedy była to po prostu urozmaicająca przygoda, ale przy np. niebieskookiej nie da się wykonać zadania bez przespania się z siostrą Patricka.
Poza tym przeszedłem już grę 3 razy, za każdym razem wybierając inną ścieżkę, ale jakoś nigdy nie miałem serca zabić Abigail, Vincenta i Addy. Alinie i Celinie też zawsze pomagałem na maksa.

Teraz rozgrywam dwójkę - fabuła fajna, ale brakuje mi izometrycznego rzutu kamery i przyzwoitej mapy - takiemu casualowi jak ja mocno psuje to humor, nie wiem czy dobrnę do końca, pomimo całej mojej sympatii dla wiedźmina. Mogliby wydać jakiś remaster z uwzględnieniem oczekiwań graczy lubiących strategiczny rzut miejsca akcji, bo sądząc po komentarzach nie jestem odosobniony. Z bałaganem w ekwipunku jakoś sobie radzę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.10.2017, 09:47 przez Blazej.)

0

Sądzicie, że wyjdzie Wiedźmin 4?

[usunąłem link - Adrian]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2017, 18:33 przez Adrian.)
Błażej

289

Kto mi zabije kejrana w Wieśku 2 na najłatwiejszym poziomie? Mogę wysłać save'a. Nie mam ochoty na zręcznościówkę na niedostosowanej klawiaturze.
Aleksandra

349

Dopiero teraz znalazłam ten wątek xD Nawet na forum muzycznym mogę z kimś pogadać o grach ♥ To kto w co gra? :D Moje ulubione tytuły to Stronghold (cała Antologia), Warcraft III + dodatek, Hearthstone, World Of Warcraft (jak brat da pograć), Heroes III + V (ale aktualnie V nie posiadam, grywam u chłopaka), LOTR Wojna na Północy i w gimnazjum zakochałam się również w LOTR Bitwa o Śródziemie (ale niestety nigdzie nie mogę trafić, nawet używanej).

I w ogóle co Ty tu robisz Wiola? :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2018, 18:03 przez LucidDreamer.)
Fairytales won't last, my friend,
And you may take your prize,
But how many corpses did you leave behind?

807

Ostatnio gram bardzo mało. Głownie w ulubionego Dragon Age 1 i Darkest Dungeon :)
"Od lat najmłodszych, lat dziecinnych,
Życ ani patrzeć tak jak inni
Nie mogłem; ze wspólnego zdroju
Nie płynie też namiętność moja."
    • 1 ...
    • 24
    • 25
    • 26
    • 27
    • 28

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości