Gry

• 1 ...
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
Błażej

288

Wiem, że jestem zacofany, ale od niedawna rozgrywam pierwszego Wiedźmina - jestem zaskoczony spójnością fabuły i jej zgodnością z książkami Sapka, a także różnorodnością wyborów i ich realnym wpływem na losy bohaterów. Naprawdę twórcy się postarali. Rozgrywka również nie rozczarowuje - może nadmiar utopców jest momentami irytujący.
"Suicidal, in a trance, a religious army
Fight without a uniform and hide in the crowd,
Call it holy, call it just, authorized by heaven
Leave your wounded as they die, and call it God's will!"
Sabaton, In the name of God
[Obrazek: 2drunw5.jpg]

0

Lepiej późno niż wcale, a gra świetna, ja lubiłam zawsze kolekcjonować karty hah gdy grałam w to w gimnazjum xd. A w pozostałe części już grałeś?
Błażej

288

Co to są karty hah? Podboje łóżkowe Geralta? Nie wzbudzały mojego entuzjazmu, ale rozumiem Cię - też kiedyś miałem -naście lat i inne podejście do seksualności. Pół biedy, kiedy była to po prostu urozmaicająca przygoda, ale przy np. niebieskookiej nie da się wykonać zadania bez przespania się z siostrą Patricka.
Poza tym przeszedłem już grę 3 razy, za każdym razem wybierając inną ścieżkę, ale jakoś nigdy nie miałem serca zabić Abigail, Vincenta i Addy. Alinie i Celinie też zawsze pomagałem na maksa.

Teraz rozgrywam dwójkę - fabuła fajna, ale brakuje mi izometrycznego rzutu kamery i przyzwoitej mapy - takiemu casualowi jak ja mocno psuje to humor, nie wiem czy dobrnę do końca, pomimo całej mojej sympatii dla wiedźmina. Mogliby wydać jakiś remaster z uwzględnieniem oczekiwań graczy lubiących strategiczny rzut miejsca akcji, bo sądząc po komentarzach nie jestem odosobniony. Z bałaganem w ekwipunku jakoś sobie radzę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.10.2017, 09:47 przez Blazej.)
"Suicidal, in a trance, a religious army
Fight without a uniform and hide in the crowd,
Call it holy, call it just, authorized by heaven
Leave your wounded as they die, and call it God's will!"
Sabaton, In the name of God
[Obrazek: 2drunw5.jpg]

0

Sądzicie, że wyjdzie Wiedźmin 4?

[usunąłem link - Adrian]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2017, 18:33 przez Adrian.)
    • 1 ...
    • 24
    • 25
    • 26
    • 27
    • 28

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości