Ghost Love Score- wykonania

Alex

79

Śmiem twierdzić, że jest to lepsze od oryginału.
I ten genialny Chorus!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.02.2015, 18:41 przez Monciak97.)
[Obrazek: giphy.gif]

2.207

Leciutkie i bardzo sympatyczne wykonanie:

Ace of Hearts

3.168

• Sami

Offline Dreamer
  • Kartofel van Rijn
Niesamowite.

Przez pierwsze kilkanaście sekund myślałam, że dyrygentem jest Tuo.. :>
Slurring my lines, but I'm nailing the meaning

11

(10.01.2014, 18:42)motorade napisał(a): Mi wersja Anette podoba się taką, jaką jest. Nie wydziwia, nie kombinuje. Po prostu śpiewa najlepiej jak umie i nie schodzi ze sceny.

Nie chcę być złośliwy, ale "Ghost Love Score" w wykonaniu Anette, nie może się podobać komuś, kto słyszy...

2

Słucham GLS ostatnie kilka dni - tylko wykonanie Floor i tylko Wacken, a kiedy to jeszcze oglądam... Kiedy zaczyna pierwsze "My fall will be for you"... Nie potrafię opisać tego czuję - całym sobą. Jak ja zazdroszczę tym co tam wtedy byli na żywo... Suchanem też wersji z Wembley. Nie porywa już tak. Zdecydowanie wersja Floor - nigdy nie czułem się tak słuchając czegokolwiek, jak słuchając jej w tym utworze w tym wykonaniu.
Anette - uwielbiam Imaginaerium napisany pod jej głs(ik), ale jak tylko usłyszałem początek jej "śpiewu" na żywo w tym utworze, to przerwałem słuchanie - co raz usłyszałeś nie da się odsłyszeć - wolałem nie mieć takich doświadczeń...
Wykonanie TT - mam taką swoją teorię - można robić coś wręcz doskonale, ale bez "duszy", tego "czegoś", będzie to tylko doskonałe...
W tym utworze duszę oddaje Floor w Wacken... W ogóle uważam że cały ten koncert zespół zagrał "z duszą".

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości