Floor Jansen

• 1 ...
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
Maciej

1.157

• Maciek

Offline DE Staff
  • Paradise Seeker
I mamy singiel projektu Northward z Floor na wokalu. 

Może nie powaliło mnie na kolana, ale dość przyjemny nowoczesny hard rock, to w zasadzie mógłby być kawałek Halestorm. Jak zwykle świetny wokal. ;)

13

Ja jako obsesyjny stalker Floor zatwierdzam tę piosenkę :D
Make me wonder
Make me understand
Spark the light of doubt and a newborn mind
Bring the vast unthinkable down to earth
Ania

485

A mnie właśnie powaliło :D Od premiery słucham na okrągło. A jak jeszcze połączę telefon z wieżą, to już w ogóle jest suuuper! Kompletnie nie miałam pojęcia czego się spodziewać i obawiałam się, że wcale nie będzie tak fajnie jak wszyscy oczekują. Może ze względu na moje "nienakręcanie" się byłam tak mile zaskoczona. Wokal bezkonkurencyjny, wiadomo. Lubię Floor w ostrzejszych wydaniach. W ogóle w każdym wydaniu ją lubię, ale w takim szczególnie :3
Podoba mi się też gitara. Taka... chwytliwa. Powiedziałabym, że "While love died" jest nawet lepsze niż niektóre kawałki Halestorm. Jest moc! \m/ Coraz bardziej nie mogę doczekać się albumu, a do tej pory nastawiałam się na niego dość sceptycznie.
Kamil

6

Ja też jestem zachwycony:) Nie spodziewałem się aż takiego powera. Floor pokazuje, że jej umiejętności wokalne są powalające. Jakbym nie wiedział, że to ona śpiewa, to miałbym problem, szczególnie we zwrotkach. Czekam na więcej:)

1.125

I w takich songach Floor jest najlepsza ,a nie w songach nie robionych pod nią ,ale Tomek zrobił takiego dzwona że hoho
[Obrazek: 478410pojazdysamolot0251.gif]
One Shoot One Kill

Alicja

1.513

• hietAla

Offline Dreamer
  • TragedienneVonKotipelto
A ja nie wiedziałam, że to będzie hard rock i po nazwie projektu uznałam, że to jakiś skandynwsko-vikingowo-śniegowo-mroczny metal. I've never been so wrong in all my life. Wokal Floor oczywiście ładny, ale całościowo nie przemawia do mnie. Jestem ostatnio raczej w nastroju na trv black, to pewnie dlatego  :rolleyes:
[Obrazek: tumblr_otqurwgWjA1v2orepo1_500.gif]
Patryk

340

Nie przepadam za hard rockiem, na szczęście Floor ratuję piosenkę, z takim powerem nic dziwnego, że jest uważana za jedną z najlepszych wokalistek metalowych ;)
    • 1 ...
    • 47
    • 48
    • 49
    • 50
    • 51

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości