Floor i Hannes rodzicami!

Adrian

3.238

@Blazej Bardzo fajny pomysł. :) Napisałem do Niny, ale póki co cisza radiowa. Myślę, że jesteśmy w stanie to zrobić. :)
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Adrian

3.238

Jestem po rozmowie z Niną i zdecydowanie chcemy przeprowadzić taki wspólny projekt, ale uznaliśmy, że warto z nim jeszcze trochę poczekać. Wg naszych skomplikowanych obliczeń Van Dahl junior przyjdzie na świat w marcu, więc mamy jeszcze trochę czasu. Możemy go wykorzystać na wymyślenie jakiegoś ciekawego prezentu. :)

Błażej sugerował Saba-wishowy śpioszek i uważam, że to genialny pomysł. Jakieś sugestie jak połączyć oba zespoły? ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Nymphie

957

Będzie małe Flooriątko, mam nadzieję, że bardziej podobne do mamy :)
Super wieści, dzieci są cudem, takimi małymi cukierkami, mimo, że potrafią dać w kość.
Śpioszki są okej, ale dzieci błyskawicznie z tego wyrastają. Może jakiś kocyk czy poduchę? Albo oryginalną maskotkę?


On my sweet revenge
Will be yours for the taking
It's in the making baby2.198

Wyjątkowym szacunkiem darzę ludzi którzy nie boją się pokonywać trudów łączenia sukcesu z macierzyństwem. Czasem niezmiernie ciężko jest pogodzić te dwa światy, ale ogromnie się cieszę że radzą sobie z tym nasi idole. Freja rośnie sobie z daleka od fanowskiego tłumu, ale w pewnym momencie rodzice ją nam pokażą. Zobaczymy, czy dziewczynka będzie intensywnie uczestniczyć w pracy rodziców czy zostanie w pieleszach domowych z opiekunami. Jak myślicie czy Freja będzie jeździć w trasy z mamą/tata jak córka Tarji, Naomi?
Anna

1.291

Próbuję sobie wyobrazić, jak to jest być mamą - artystką, wokalistką i pogodzić macierzyństwo oraz wychowywanie dziecka z życiem w trasie, ciągłymi koncertami, nagraniami, wywiadami itp. Z punktu widzenia matki, nie wyobrażam sobie, żeby zostawić swoje dziecko na dłużej niż dwa - cztery tygodnie maksymalnie! Za każdym razem, kiedy wyjeżdżałam na tak długi okres baaaaardzo tęskniłam za synkiem. On również bardzo to przeżywał. Dlatego wcale nie dziwię się Tarji, że zabiera ze sobą Naomi w trasy koncertowe. Bliskość w każdej sytuacji jest dużym komfortem dla matki i dla dziecka. Mimo wszystko! To kwestia organizacji i planowania podczas tournée. Oczywiście jest to możliwe tylko z dziećmi do 6 -7 roku życia, bo potem zaczynają się uczyć, chodzą do szkoły i mają już swoje własne obowiązki. Sama jestem ciekawa, jak do sprawy podejdzie Floor? Czy będzie chciała mieć malutką przy sobie, czy będzie oszczędzać jej męczących podróży i całego zamieszania związanego z koncertowaniem? Po cichu myślę, że będzie ją zabierać w trasy. Może nie wszędzie, ale przynajmniej w niektóre zakątki Świata. To musi byś dość trudne, a nawet męczące, w ciągu dnia zajmować się córką, a wieczorami - śpiewać. Nawet z pomocą niani, męża czy innych osób. Trzymam kciuki za Floor i wierzę w to, że podejmie właściwe decyzje, które będą najlepsze dla niej i Freji. Nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie ją nam pokaże :-D!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.04.2017, 16:55 przez anulka79.)
We are here to care for the garden
The wonder of birth
Of every form most beautiful...
    • 1
    • 2

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości