Filmy

• 1 ...
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
Ania

480

Mamy kolejny zwiastun "Piratów"! Zapowiada się efekciarsko. ♥
Premiera wypada trzy dni po mojej ostatniej maturze. Lepszej nagrody za wysiłek nie mogłam sobie wymarzyć ;)

Na Filmwebie znalazłam tytuł polskiej wersji.
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
Matko bosko, dokąd ten świat zmierza... O.o

807

Bardzo polecam film Tamten Świat Samobójców (Wristcutters: A Love Story) jest surrealistyczny i świetnie wpisuje się w mój gust. Opowiada o innym świecie, w którym żyją ludzie, którzy popełnili samobójstwo na Ziemi. Wszystko tam jest szare i smutne, a sprzęty czy ubrania, których używają bohaterowie "straciły" swoje pierwsze życie, stały się niemodne lub były zepsute. Polecam również opowiadanie na podstawie, którego powstał film :)
"Od lat najmłodszych, lat dziecinnych,
Życ ani patrzeć tak jak inni
Nie mogłem; ze wspólnego zdroju
Nie płynie też namiętność moja."
Alicja

1.504

• hietAla

Offline Dreamer
  • TragedienneVonKotipelto
Jakiś czas temu trafiłam w tv na film "Delikatność" i nie mogłam się od niego oderwać. Głównie za sprawą pięknej Audrey Tautou, ale i fabuła mnie zaciekawiła - historia młodej wdowy, która pewnego dnia bezwiednie całuje swojego współpracownika (akurat na tę scenę trafiłam i mocno mnie zaintrygowała ;)), co zapoczątkowuje ciekawą relację między nimi. Lekki i przyjemny film o miłości, ale nie nazwałabym go typową komedią romantyczną. Francuskie filmy mają w sobie coś, co bardzo je różni nie tylko od amerykańskich, ale i innych europejskich produkcji. Warto zobaczyć :)
[Obrazek: tumblr_otqurwgWjA1v2orepo1_500.gif]
Ania

480

Byłam w końcu na Piratach z Karaibów! Widział ktoś? Ja jestem zachwycona, szczególnie, że Na nieznanych wodach nieco mnie rozczarowało. Nie nastawiałam się na fajerwerki, chcąc uniknąć kolejnego zawodu, a tutaj proszę - jakie miłe zaskoczenie.
Jest przygoda, jest nierealność, jest JACK SPARROW w swojej pirackiej okazałości.
Generalnie fangirl mood activated.
Nie mówiąc już o tym, że film pomógł na mojego art block'a. Po wyjściu z kina czułam się, jakbym powróciła z innego wymiaru - wyobraźnia pracowała na pełnych obrotach. :D

I rada dla tych, co jeszcze nie byli, a się wybierają:
Siedźcie na sali do końca, choćby wszyscy inni wyszli. Po napisach jest jeszcze jedna scena. Gdyby nie powiedziała mi o tym znajoma, pewnie wyszłabym z kina. A tak siedziałam wraz z czterema cierpliwymi osobami ;)
Adrian

3.255

Zupełnie przypadkiem trafiłem a trailer nowych "Fantastycznych zwierząt":

Zapowiada się naprawdę magicznie!
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
    • 1 ...
    • 69
    • 70
    • 71
    • 72
    • 73

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości