Czego teraz słuchacie?

• 1 ...
  • 534
  • 535
  • 536
  • 537
  • 538
Aleksandra

352

Jakiś czas temu natknęłam się na bardzo ciekawy cover "Zombie" w wykonaniu nieznanego mi zespołu Bad Wolves. Okazało się, że miała się w nim udzielić również wokalistka The Cranberries - Dolores O'Riordan - niestety w dniu, kiedy mieli wejść razem z Bad Wolves do studia, ona tragicznie odeszła :c Jak Wam się podoba taka wersja ponadczasowego utworu? Dla mnie osobiście jest bardzo przejmujący i chwytający za serce. Nie raz uroniłam łzę podczas słuchania.

Fairytales won't last, my friend,
And you may take your prize,
But how many corpses did you leave behind?
Adrian

259

(06.04.2018, 10:46)LucidDreamer napisał(a): Jakiś czas temu natknęłam się na bardzo ciekawy cover "Zombie" w wykonaniu nieznanego mi zespołu Bad Wolves. Okazało się, że miała się w nim udzielić również wokalistka The Cranberries - Dolores O'Riordan - niestety w dniu, kiedy mieli wejść razem z Bad Wolves do studia, ona tragicznie odeszła :c Jak Wam się podoba taka wersja ponadczasowego utworu? Dla mnie osobiście jest bardzo przejmujący i chwytający za serce. Nie raz uroniłam łzę podczas słuchania.

Nikt nie pobije Dolores, ale cover bardzo przyjemny. Ciarki miałem. Szczególnie ta lekka zmiana tekstu, przez co wydźwięk jest mocny. Również ukazanie zmarłej wokalistki za szybą. Jaki to super pomysł - pokazuje że zespołom nie dane było się spotkać. Na plus - przesłucham pewnie jeszcze kilka razy :)
Twój wróg może okazać się sprzymierzeńcem. a sprzymierzeniec wrogiem.
Aleksandra

352

(06.04.2018, 20:08)prostreet94 napisał(a):
(06.04.2018, 10:46)LucidDreamer napisał(a): Jakiś czas temu natknęłam się na bardzo ciekawy cover "Zombie" w wykonaniu nieznanego mi zespołu Bad Wolves. Okazało się, że miała się w nim udzielić również wokalistka The Cranberries - Dolores O'Riordan - niestety w dniu, kiedy mieli wejść razem z Bad Wolves do studia, ona tragicznie odeszła :c Jak Wam się podoba taka wersja ponadczasowego utworu? Dla mnie osobiście jest bardzo przejmujący i chwytający za serce. Nie raz uroniłam łzę podczas słuchania.

Nikt nie pobije Dolores, ale cover bardzo przyjemny. Ciarki miałem. Szczególnie ta lekka zmiana tekstu, przez co wydźwięk jest mocny. Również ukazanie zmarłej wokalistki za szybą. Jaki to super pomysł - pokazuje że zespołom nie dane było się spotkać. Na plus - przesłucham pewnie jeszcze kilka razy :)

Dolores była jedyna w swoim rodzaju, jej wokal był unikatowy. Ciekawa jestem jak brzmiałby ten duet. O'Riordan i Bad Wolves zamierzali stworzyć nową wersję "Zombie", ale jak pisałam w dniu kiedy mieli wejść do studia Dolores odeszła. Co do zmiany tekstu i ciarek zgadzam się.
Fairytales won't last, my friend,
And you may take your prize,
But how many corpses did you leave behind?
Patryk

340

Zachwycam się nową płytą MaYan.

Laura Macri na nieziemski sopran, za orkiestrację odpowiadają Mark Jansen i Joost van den Broek, co pociąga za sobą jakość (smyczki i dęciaki nagrano na żywo, razem nie oddzielnie, jak w przypadku Holographic Principle). Utwory takie jak Tornado of Thoughts i Power Process, brzmią jak Epica przesunięta w stronę death metalu, czyli np. Tear Down Your Walls. Może mi się wydaję ale orkiestrację wydają bardziej rozbudowane niż na THP. Z całego metalowego serca, polecam ;)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.09.2018, 18:18 przez LuciferMorningStar.)
Alicja

1.513

• hietAla

Offline Dreamer
  • TragedienneVonKotipelto
Coś dla fanów duetów i mrocznych męskich głosów ;) Zapętlam od wczoraj.

[Obrazek: tumblr_otqurwgWjA1v2orepo1_500.gif]
    • 1 ...
    • 534
    • 535
    • 536
    • 537
    • 538

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości