Bieżące newsy

• 1 ...
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
Adrian

3.218

(13.09.2017, 17:23)Maciek napisał(a): Ktoś chętny na oficjalną książkę z nutami i tabulaturami z ostatniego albumu? To 15 listopada odbędzie się premiera EFMB Song Book. Można już zamawiać. :)
Gratka dla gitarzystów... Dla mnie bardziej ciekawostka. ;) Coś podobnego zespół wydał chyba w czasach Once albo i Dark Passion Play. ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.

699

• Izzy

Offline DE Staff
  • Godfather
Takie książki raczej mają w tych czasach bardziej wartość kolekcjonerską niż praktyczną, bo tabulatury i nuty można spokojnie znaleźć w internecie, nie wspominając już o poradnikach na yotubie, które tłumaczą krok po kroku, jak zagrać dany utwór...ale może kiedyś sam się skusze. Tak chociażby ze względów kolekcjonerskich ;D
Niektórzy mieli go za szalonego, bo też i była to dusza nieokiełzana i rozszalała. Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył — sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.
Agnieszka

276

Kilka dni temu Nightwish ogłosił pierwszy europejski nie-festiwalowy koncert w ramach trasy „Decades World Tour 2018”. Szczęściarzami są fani w Estonii. Zespół wystąpi 18. maja w Talinie. Myślicie, że nam też się poszczęści i zobaczymy ich w Polsce? ;) Ja wierzę, że tak.
A oto i najnowsze zdjęcia grupy, autorstwa samego Tima Tronckoe. Piękne ♥
[Obrazek: dsb5C4e.jpg?1]
[Obrazek: fEAyEq7.jpg?1]
[Obrazek: large.gif]

0

Nawet jeśli by był w Polsce, to i tak nie mogę pójść... Jestem za młody i nikt ze mną nie pójdzie.

Stop! Life is now, still all for you
Turn from the hate, turn from the smoke

0

Widzieliście nowe koszulki Decades?

Ace of Hearts

3.160

• Sami

Offline Dreamer
  • Kartofel van Rijn
Koszulka Century Child i Imaginaerum w wersji Decades są piękne... Co z tego, że mam już chyba ze 6 koszulek NW, na święta - purfect
[Obrazek: 29bng2r.jpg]

0

Bardzo ładne są! Ja dostanę z Endless Forms Most Beautiful, a kupie sobie troszkę później z Imaginaerum.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2017, 22:17 przez Endless Forms.)

Maciej

1.116

• Maciek

Offline DE Staff
  • Paradise Seeker
Cytat:Nightwish - We Were Here

One studio album. Six musicians. 149 shows. 3000 drumsticks. 20 000 beers. 1,5 million fans. Nightwish - We Were Here is a book about the most succesful rock band from Finland.

Note! This book is in Finnish.

Release date: 15th January 2018
Writer: Timo Isoaho
Pages: 300
ISBN: 978-952-01-1753-5

Ze strony Nightwish - shopu, a to nowina!  Czyzby dalsza część biografii zespołu (tym razem obejmująca ostatnią dekadę), a może to rzecz dotycząca tylko ostatniego albumu?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.11.2017, 05:04 przez Maciek.)

0

Wow! A bedzie polskie tlumaczenie tej ksiazki na stronie?

Ace of Hearts

3.160

• Sami

Offline Dreamer
  • Kartofel van Rijn
(15.11.2017, 05:00)Maciek napisał(a):
Cytat:Nightwish - We Were Here

One studio album. Six musicians. 149 shows. 3000 drumsticks. 20 000 beers. 1,5 million fans. Nightwish - We Were Here is a book about the most succesful rock band from Finland.

Note! This book is in Finnish.

Release date: 15th January 2018
Writer: Timo Isoaho
Pages: 300
ISBN: 978-952-01-1753-5

Ze strony Nightwish - shopu, a to nowina!  Czyzby dalsza część biografii zespołu (tym razem obejmująca ostatnią dekadę), a może to rzecz dotycząca tylko ostatniego albumu?
Wydaje mi się, że to będzie coś (biografio-fotoksiążka?) opisujące tylko ostatnią 'erę' NW, czyli po dołączeniu Floor. Wątpię, by Anette się zgodziła być częścią czegoś podobnego, skoro już kiedyś przecież kazała się wymazać z któregoś DVD Nightwisha (Showtime Storytime?). Czyli niestety nie dekada, a ostatnie 5 lat, more or less. Lepsze to niż nic. Poza tym zobaczy się jeszcze czy to będzie bardziej jak biografia czy bardziej fotoksiążka - Timo Isoaho jest fotografem, ale też dziennikarzem, więc kto wie... :)
[Obrazek: 29bng2r.jpg]

• 1 ...
    • 82
    • 83
    • 84
    • 85
    • 86

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości