Bieżące newsy

• 1 ...
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85

0

Wygląda na to że Jukki nie zobaczymy na tej trasie koncertowej.
Zastanawiam się czy on kiedykolwiek wróci do zespołu. W końcu latka lecą.

2.164

Również coraz częściej wątpię w powrót Jukki:(
Ta nowa trasa to ogromne wyzwanie. "Starzy" fani szanujący umiejętności Floor z pewnością wybiorą się na koncert, żeby porównać oryginalne wykonanie z interpretacją Jansen. Będą mocne słowa krytyki ale spodziewam się genialnych elementów wokalnych którymi FJ zaskarbi sobie zagorzałych fanów Tarji w NW:)

1.081

I Tomek znów wpadł na kolejny głupi pomysł z tą trasą ,przy całej multizdolności Floor ,numery ze starych albumów to za wysoka półka dla Floor ,to były numery pod Tarję ,co dobitnie ukazało się to przy wykonaniu Floor Stargazzers ,Tomek znów prowokuje mnie do tego bym zarzucił na kołku Nightwish ,i tak to już jest pewien rozbrat bo po pierwsze rzadko słucham albumów i najczęściej w głośnikach lecą mi albumy do Once .
[Obrazek: 478410pojazdysamolot0251.gif]
One Shoot One Kill

Agnieszka

218

Bardzo się cieszę, że zespół rusza w trasę ze starszym materiałem! Tak naprawdę już nie mogę się doczekać, by usłyszeć kawałki z OB (i nie tylko) w nowych aranżacjach. Sądzę, że Floor z powodzeniem udźwignie ciężar wokalu i przywróci ducha przeszłości, za którym tęskni wielu fanów. W „Stargazers” pokazała, że ma potencjał i potrafi go wykorzystać. Jest wiele utworów, które chciałabym usłyszeć w jej indywidualnej interpretacji i jestem bardzo ciekawa, jaką jubileuszową setlistę zespół zaserwuje fanom.  Nowa trasa zapowiada się więc tajemniczo i ekscytująco jednocześnie. Myślę, że po rocznej przerwie wrócą zmotywowani, pozytywnie naładowani i głodni scenicznych występów. Czekam na europejską część trasy i wierzę w to, że doczekamy się klubowego koncertu zespołu w naszym kraju. Wierzę tak mocno, jak wierzyłam 9 lat temu w to, że kiedyś Floor Jansen zaśpiewa „She’s My Sin” nie jako wokalistka After Forever, a jako frontwoman Nightwish.
[Obrazek: large.gif]

Satu

40

Nie mogę się doczekać tej trasy ♥ Bardzo bym chciała usłyszeć w interpretacji Floor Passion and The Opera, Walking In The Air, Slaying the Dreamer i End of All Hope :) Stargazers w jej wykonaniu jak już wspomniała @Ada28 pokazała, że panna Jansen ma potencjał i to spory :) Czuję, że Floor podbije serca wszystkich swymi wokalnymi popisami ^^
[Obrazek: tumblr_mwl8qdhlaF1sd4ysqo1_500.gif]
Ania

476

Wszystko, co było do powiedzenia odnośnie nowej trasy NW, zostało już tu powiedziane.
Ja mam tylko jedno życzenie, jeśli chodzi o odświeżanie starych utworów. Nie bardzo obchodzi mnie, czy wezmą się za AFF, Oceanborn czy Wishmastera. Moje serduszko pragnie jedynie usłyszeć Beauty And The Beast w wykonaniu Floor i Marco ♥

17

No to ładnie się szykuje przyszły rok. A jak jeszcze zagraliby Beauty of the Beast (wątpię, ale pomarzyć można) to mają mój miecz, topór i wuwuzelę :D
Anna

1.215

W 2018 roku Nightwish wystąpi podczas festiwalu Wacken Open Air w Niemczech. Zespół został w pewien sposób wyróżniony
na tle innych artystów. W podkładzie muzycznym do oficjalnego trajlera usłyszymy "Scaretale" i "Last Ride of the Day"! Przypomina mi się finał "Showtime,Storytime" z WOA 2013 :)

[Wideo: https://youtu.be/4ghrYhRdaGs]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2017, 09:51 przez anulka79.)
We are here to care for the garden
The wonder of birth
Of every form most beautiful...
    • 1 ...
    • 81
    • 82
    • 83
    • 84
    • 85

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości