AURI (Tuomas, Troy, Johanna)

Adrian

3.238

(13.09.2017, 12:37)Lucid Dreamer napisał(a): Potwierdzone,beda słowa na tej płycie :)
https://m.facebook.com/comment/replies/?...f&refid=48
Nie bangla link. Gdzie można znaleźć to potwierdzenie?
Żadna sprawa nie jest przegrana, dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Michał

186

W komentarzach na ostatnim poście Troya na jego oficjalnym profilu fb gdzie wspomina o AURI. P.s. patrz w pytaniu Lauren Domeno ;)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.09.2017, 22:53 przez Lucid Dreamer.)
Maciej

1.127

• Maciek

Offline DE Staff
  • Paradise Seeker
Króciutki fragmencik z tego, co nasza trójka nagrywa. Ciężko coś orzec, ale myślę, że nie będzie to od daleko baśniowego klimatu solowej płyty Tuomasa, choć coś czuję, że będzie bardziej "surrealistycznie i odlotowo". ;)

Anna

1.291

Bardzo krótki ten fragment, ale brzmi dość zachęcająco! Myślę, że będzie jeszcze bardziej klimatycznie, czasem nastrojowo, może trochę etnicznych klimatów? Wyczekuję jakiegoś kawałka w całości i mam nadzieję, że przed premierą krążka uchylą rąbka tajemnicy :)
We are here to care for the garden
The wonder of birth
Of every form most beautiful...
Alicja

1.495

• hietAla

Offline Dreamer
  • TragedienneVonKotipelto
(03.11.2017, 19:39)Maciek napisał(a): coś czuję, że będzie bardziej "surrealistycznie i odlotowo". ;)

Odniosłam takie samo wrażenie! Pierwsze skojarzenie - Imaginaerum. Cóż, pozostaje czekać na coś więcej :)
[Obrazek: tumblr_otqurwgWjA1v2orepo1_500.gif]
Kamil

4

Na stronie oceansouls ukazało się tłumaczenie pierwszego wywiadu z zespołem. Czytając go ma się wrażenie, że brzmi to wszystko tak pięknie ale nie uwierzę dopóki nie usłyszę...
http://www.oceansouls.pl/strona/?p=4008
Czekam niecierpliwie na jakiś pierwszy singiel:)
    • 1
    • 2

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości