Album Once

• 1 ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

363

W ksiazeczce Once jest najlepsza fotka Tarji jaka kiedykolwiek widzialem (fotka z zespolem). So sexy.
[Obrazek: ac1a1f5e6e9c302b6f3632fcebae66ce.jpeg]

120

(18.09.2014, 21:36)Dave napisał(a): W ksiazeczce Once jest najlepsza fotka Tarji jaka kiedykolwiek widziałem (fotka z zespolem). So sexy.
Masz jakiegoś linka? Mam tę płytę w wersji Platinium edition i nie wiem czy są tam te same zdjęcia co w wersji, o której mówisz.
"Crappy band, crappy equipment, no commercial potential"

Yeah, right....

363

Ja mam wersje plyty w boxie z singlem Nemo. ;)
[Obrazek: ac1a1f5e6e9c302b6f3632fcebae66ce.jpeg]
Dorota Magdalena

39

Niedługo przed wydaniem legendarnego, już dzisiaj albumu "Once", zespół wydał EP o nazwie "Wish I Had An Angel" na, której znalazła się tytułowa piosenka, instrumentalna wersja Ghost Love Score i właśnie.. "Where Were You Last Night", czyli jak niedawno się dowiedziałam cover niejakiej Ankie Bagger muszę przyznać, że gdyby piosenka nie  była coverem, to poważnie zastanawiała bym  się czy Nightwish, nie myśli o zmianie swojego stylu z piękne niebanalnego symfonicznego metalu, na kiczowaty rock, niczym z lat 80, wiecie coś w stylu "Final Countdown"...

Piszcie co sądzicie o tej piosence, uważacie, że jest świetna i jak najbardziej pasująca do zespołu, czy raczej nieco banalna... Na koniec wstawiam oryginał w wykonaniu Ankie...

Pozdrawiam, Naditiani ♥

Specjalnie napiszę mój mały ranking utwórów z płyty...

11. Dead Gardens
10. Dark Chest Of Wonders
9. Romanticide
8. Nemo
7. Kuolema Tekke Taiteilijan
6. Planet Hell
5. Higher Than Hope
4. Wish I Had An Angel
3. Siren
2. Creek Mary's Blood
1. Ghost Love Score

Pozdro :D
    • 1 ...
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8

Aby móc dodawać komentarze na Nightwish PL, musisz posiadać konto.

Załóż konto...

...aby stać się częścią społeczności Nightwish PL. :)

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości