Jump to content
beatag60

Muzyczne nowości

Recommended Posts

Guest Simo

Hmmm myślę, że aktualnie najbardziej ciekawią mnie wyczynania Within Temptation w studiu. Nie mogę się doczekać ich nowej płyty. Podobnie mam z Tarją. Po przesłuchaniu Never Enough i Victim Of Ritual stwierdziłem, że cała płyta może być dość ciekawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno czekam na Tarjowy krążek, ponieważ cały czas mam nadzieję na album, który zmiecie mnie z powierzchni Ziemi. :D Czytając recenzje utworów apetyt rośnie, ponieważ ma się ukazać utwór z przerażającym motywem z krzykami Naomi, oraz jeden utwór rodem z filmu - jak soundtrack.

 

Ciekawi mnie też przyszłe wydawnictwo Epiki, ale zdaje się, że przez ciążę Simone sprawa stoi w miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie aktualnie najbardziej czekam na płytę Tarji :) i mam nadzieję, że tym razem nie zawiedzie moich oczekiwań :3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Na Epicę sobie pewnie poczekamy trochę czasu :) Ale również chciałbym usłyszeć kolejne piosenki napisane przez Marka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propos płyt, Sabaton wydaje singiel 40:1 po polsku w limitowanym nakładzie 2000 sztuk. Będzie dostępny w Empiku i na Woodstocku a dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na WOŚP.

 

http://www.empik.com/40-1-polish-version-sabaton,p1079126525,muzyka-p

Pre-order. Jeśli chcecie mieć ten rzadki okaz kolekcjonerski - śpieszcie się. :)

 

40-1-polish-version-b-iext22935593.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiele nowości tegorocznych na które czekałem wyszło własnie ostatnich tygodniach (np.:Renaissance, blackmore’s night, sirenia, orphaned land, black sabbath czy edenbridge)

 

Natomiast z nadchodzących w tym roku na które najbardziej czekam to :

Tarja – Colours in the Dark

Dream Theater –Dream Theater

Turisas –Turisas 2013

Ayreon –The Theory of Everything

Airbag – The Greatest Show On Earth

nowe Rhapsody of Fire

nowy Halestorm

Yes – Close to the Edge w nowym miksie 5.1 samego Stevena Wilsona

solowy Ian Anderson

Arkona-Yav

nowy Cruachan

nowe Within Temptation

może nowa Xandria się zmieści w tym roku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chętnie posłuchałabym też czegoś nowego od R+, Mansona czy Korna, ale na razie chyba cisza w temacie, więc to takie czekanie na coś, co nie wiadomo kiedy się dostanie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja bym chętnie posłuchał czegoś nowego od Amberian Dawn, ale z Heidi i w stylu sprzed The Circus Black.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propos płyt, Sabaton wydaje singiel 40:1 po polsku w limitowanym nakładzie 2000 sztuk. Będzie dostępny w Empiku i na Woodstocku a dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na WOŚP.

 

 

Oh wow : o want *.* ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie na Tarję może później na kogoś jeszcze.


Na Epicę sobie pewnie poczekamy trochę czasu :) Ale również chciałbym usłyszeć kolejne piosenki napisane przez Marka :)

 

Ja też ♥ Choć przecież Epica wydała album w zeszłym roku więc wiele na razie nie oczekujmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chętnie posłuchałabym też czegoś nowego od R+, Mansona czy Korna, ale na razie chyba cisza w temacie, więc to takie czekanie na coś, co nie wiadomo kiedy się dostanie ;)

 

KoRn będzie nowy we wrześniu , a o R+ i MM nic nie wiem niech Król Manson sie spręża i coś nowego nagrywa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja czekam na nowy album Powerwolf to niebawem ,potem Tarja i Re-Vamp w sierpniu ,a niestety dopiero w grudniu nowy krążek Crystal Viper

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja właśnie oczekuje 1.Tarja

2 Revamp

3.KoRn :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy album Powerwolf - Preachers Of The Night, ale to już niebawem, bo dokładnie za 10 dni :)

Fakt Powerwolf wydaje album na dniach, to grupa która odświezyła kiedyś power metal (przynajmniej estetycznie) wprowadzjąc do niego corpse paint i horrorowato-wampiryczną tematykę ;). Słyszałem nowy singiel "Amen & Attack" i mam wrażenie że im samym przydałoby się teraz odświeżenie :P no ale zobaczymy moze na płycie czymś nowym zaskoczą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy album Powerwolf - Preachers Of The Night, ale to już niebawem, bo dokładnie za 10 dni :)

Fakt Powerwolf wydaje album na dniach, to grupa która odświezyła kiedyś power metal (przynajmniej estetycznie) wprowadzjąc do niego corpse paint i horrorowato-wampiryczną tematykę ;). Słyszałem nowy singiel "Amen & Attack" i mam wrażenie że im samym przydałoby się teraz odświeżenie :P no ale zobaczymy moze na płycie czymś nowym zaskoczą :)

 

Czyli uważasz "Amen & Attack" za słaby numer? Pierwszy singiel zapowiadający album zazwyczaj jest nieco stonowany, żeby słuchaczowi pozostawić niedosyt ;) Od razu nie mogą podać całej kwintesencji na tacy ;) Jak dla mnie - trzyma poziom. Uważam go za zapowiedź sporej dawki konkretnego power metalu. Tak żeby nie wychodzić poza temat, warto się zapoznać z EPką "The Rockhard Sacrament" z czerwca, znajdziemy tam dwa covery, orkiestralną wersję "Amen & Attack" i numer "Living on the Nightmares", których na płycie nie będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdzie nie napisałem że to słaby numer ;), trzyma naprawdę dobry poziom, może nawet jeden z ich lepszych singli, melodia przy tym wwierca się w mózg. Moja uwaga tyczyła bardziej tego że to już piąta płyta będzie a w zasadzie praktycznie nic się muzycznie nie zmieniło ;). Epk-ę też słyszałem, oba covery na pewno bardzo przyjemne (Sabbaci i Priest). Niewiele odbiegają od orgyinałów(szczególnie sabbath) ale produkcja anno domini 2013 robi swoje choćby bardziej mięsiste gitary :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na solową płytę Tuomasa, nowy album Nightwish'a i może nowy album Within Temptation (o ile będzie lepszy niż ten ostatni, który jakoś nie przypadł mi do gustu). Nie wzgardziłabym płytą The Rolling Stones o ile oczywiście w końcu zdecydują się ją nagrać przed emeryturką. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaa, zachwycona nowym singlem Percivala czekam również na ich nowy album we wrześniu :)

Kawałek wbija w siedzenie \m/ uwielbiam babkę, ma niesamowity głos :D

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.