Ogłoszenie: Witaj na Nightwish PL - koncepcja serwisu

Maciej

  • Maciek

    Offline DE Staff
  • Paradise Seeker
Nightwish PL - "Dream Emporium" to szczególny serwis, u którego podstaw legły pasja i miłość do zespołu Nightwish. Opieramy się na trzech filarach ściśle ze sobą powiązanych. Stronie, która jest obszerną, bezprecedensową i przepastną nightwishową encyklopedią i z każdym dniem w dalszym ciagu się rozwija. Forum, które jest bazą, centrum integracji oraz miejscem rozmów i spotkań fanów oraz ludzi o podobnych zainteresowaniach. Fanpage na facebooku, który ma za zadanie dostarczać wam świeże newsy, ciekawostki, interesujące treści i unikatowe info, będąc stałym gościem w Waszym domu.
Nightwish PL jako serwis Nightwish w Polsce wciąz realizuje strategię długofalowego rozwoju, wielokrotnie realizując takie projekty jak np: kartki urodzinowe dla członków zespołu, wywiady, konkursy, podziękowania, listy do zespołu, jak też wdrażane obecnie inicjatywy oraz szerokie plany intensyfikacji na dalszą przyszłość. Oto nasze założenia, które zawsze nam przyświecały, przyświecają obecnie i będzie nam towarzyszyć zawsze niczym niezmienny program.

Pasja– jedynym motorem napędowym naszych działań jest pasja. Nie dostajemy za to nic, poświęcamy czas i energię, żeby promować ukochany zespół oraz łączyć ludzi o wspólnych zainteresowaniach i podobnej wrażliwości. Będziemy to robić z niesłabnącą energią i radością.

Rzetelność– chcemy dostarczać wam najświeższe newsy o zespole oraz rzetelną wiedzę o różnych aspektach jego działalności. Ciekawe materiały oraz mało znane informacje są tym, co nas wyróżnia. Chcemy, żeby wszystkie elementy serwisu (strona, forum, fanpage) były skarbnicą wiedzy o Nightwish i szerzyły pasję do ulubionego bandu.

Zróżnicowanie – będziemy zawsze znajdować miejsce na prezentacje różnorodnych treści związanych z zespołem i tych poważnych (jak choćby recenzje, czy znamienne dla nas tłumaczenia i interpretacje), jak również tych lekkich o różnej tematyce. Nieważne, czy wolisz Tarję, Anette czy Floor, każdy znajdzie tu miejsce dla siebie i może budować wspólną przestrzeń.
Bo zróżnicowanie chcemy objawiać także w użytkownikach portalu, którzy nieraz są z różnych miejsc, słuchają też innych zespołów, są w różnym wieku. Integrację różnorodnych środowisk fanowskich będziemy sobie poczytywać za nasz atut.

Przyjazna atmosfera – to jest element prowadzenia serwisu, który uważamy za absolutnie podstawowy. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy czuł się tu jak we wspólnym domu. Gościnność i otwartość zawsze będą naszą domeną. Każdy użytkownik jest dla nas tak samo ważny, nie musi się obawiać, że czegoś nie wie, ponieważ wnosi siebie, swoją pasję i rzeczy, które lubi, stając się w ten sposób wartością dodaną. Mile zawsze widziane będą też wszelkie inicjatywy od użytkowników, bo przede wszystkim to miejsce jest stworzone dla Was.

Jesteśmy tego pewni i mamy to za najwyższy priorytet, aby cały serwis działał jak magnes, a to miejsce było czymś, do czego powraca się zawsze z przyjemnością. Polskojęzyczna społeczność fanów Nightwish zasługuje na aktywny, profesjonalny i rzetelny portal oraz platformę komunikacji przepełnioną pasją do ukochanego zespołu i jego twórczości. Zapraszamy Serdecznie! :)


kierownictwo serwisu
Beata, Adrian, Maciek