Shoutbox archive
Ja dłubię przy trzecim w tym roku modelu plus czytam książkę o policyjnym wydziale Archiwum X ,a dziś robiłem mały renament pod sufitem ,bo mi się żyłki obniżyły i trzeba było zrobić naciąg
Ja od początku stycznia leżę, czytam ksiązki, maluję.:)
Również robotą ;D
robotą?.. ;)
Halo, halo meldować się?!:) Czym się zajmujecie w "milczeniu"?
Tak, łatwiej cokolwiek odnaleźć, bo w grupach z reguły dyskusje są jednodniowe. Za tydzień, dwa pojawiają się te same pytania od osób, które nie śledzą na bieżąco tego, co się dzieje. ;)
Co forum to owszem przewagą nad grupami mają że jest na forach porządek i przejrzystość .
Nie wiadomo czy nie wrócą ;) Wszystko zależy od ludków. Większość przebywa na portalach społecznościowych a fora przeżywają swoje wzloty i upadki. Na szczęście nie zostały całkowicie wyparte - nadal uważam, że fora pod względem treści mają przewagę :)
Hej Adrian ,ech szkoda że nie wrócą czasy gdzie na czacie była cała masa luda aż kostucha miała w czym wybierać
Tak ;)
Hop hop jest tu kto ?
Witaj na forum! Miejsca parkingowe można zamawiać na stronie Tauron Areny: http://www.eventim.pl/tickets.html?fun=e...or=AL-6071-[Linkgenerator]-[kra]
Witam, jestem nowym użytkownikiem forum. Wciągnąłem się w związku z koncertem Nigtwish w Polsce. Chciałbym dowiedzieć się jak jest z parkowaniem przy Tauron Arenie. Jeszcze nie byłem na tej hali.
witanko:)
witam
Ok, dobrze właśnie mam taki zamiar, żeby poczekać, aż będzie dostępny na Mystic
@Sain y niwl można już zamówić pre-order na EMP Shop, ale osobiście polecam poczekać, aż pre-order będzie dostępny na Mystic, ewentualnie fan.pl ;)
:) *
Zastanawiam się czy nie kupić tej nowej składanki Nightwish, bo i tak nie mam żadnego ich albumu... Ale czy można zamówić pre-order z jakiejś polskiej strony? ;_
Hahaha, a myslałam, że mnie nie da się już przebić :D