Shoutbox archive
A odpowiadając na pytanie o Elan: osobiście czuję, że marzenia się spełniają gdy je po prostu spełniam... :) Tekst Elan rozumiem jako pobudkę z letargu rutyny, otworzenie się na nowe doświadcznenia, życie tu i teraz oraz jako poszukiwanie swojego własnego sensu egzystencji. ;) Spełnianie marzeń jest jednym z nich, więc... coś w tym jest ;)
Typowe odtwarzacze DVD czy zewnętrzne napędy DVD do komputera?
Jestem bardzo zdenerwowany, bo moja głupia stacja dysków w komputerze porysowała moje płyty (Wishmastera, VOS i EMFB) ;/ Zna ktos moze jakies dobre odtwarzacze DVD?
Sain y niwl, Elan jest bardzo wymowny, bardzo pozytywny i "szalony", a marzenia są po to aby się spełniały bo marzenia to cele:)
Mam do was pytanie, czy tylko ja jak słucham Elana czuję, że marzenia się spełniają? XD
Apetyczne były z wyglądu i smaku ,jak tam mija wam weekend ,i pozdrowienia od forumowej kostuchy
Pablito widziałam Twoje słodkie dzieła, apetycznie wyglądaly! ja zjadłam pół pączka:)
Ja zrobiłem oponki i zjadłem już ponad 10
Dziś "Tłusty Czwartek", kto świętuje?, ile pączków zjadacie?
Jest cały czas ta sama ;)
Czy na forum zmieniła nam się czcionka czy tylko mi się wydaje?
Życiem, Beatko ;) Ale jestem, czuwam i zaglądam na forum. Udanego tygodnia wszystkim życzę :)
Ja dłubię przy trzecim w tym roku modelu plus czytam książkę o policyjnym wydziale Archiwum X ,a dziś robiłem mały renament pod sufitem ,bo mi się żyłki obniżyły i trzeba było zrobić naciąg
Ja od początku stycznia leżę, czytam ksiązki, maluję.:)
Również robotą ;D
robotą?.. ;)
Halo, halo meldować się?!:) Czym się zajmujecie w "milczeniu"?
Tak, łatwiej cokolwiek odnaleźć, bo w grupach z reguły dyskusje są jednodniowe. Za tydzień, dwa pojawiają się te same pytania od osób, które nie śledzą na bieżąco tego, co się dzieje. ;)
Co forum to owszem przewagą nad grupami mają że jest na forach porządek i przejrzystość .
Nie wiadomo czy nie wrócą ;) Wszystko zależy od ludków. Większość przebywa na portalach społecznościowych a fora przeżywają swoje wzloty i upadki. Na szczęście nie zostały całkowicie wyparte - nadal uważam, że fora pod względem treści mają przewagę :)