Shoutbox archive
Mam nadzieję, że ta zależność okaże się prawdziwa ;)
Ogólnie jakoś lepsze są dla mnie.
ale chyba raczej chodziło mi o całość!
Partie wokalne
Masz na myśli album jako całość czy tylko partie wokalne?
Zauważyliście, że pierwsze albumy z nową wokalistką są średnie, a później następny album jest arcydziełem? Tarja: Angels Fall First - Oceanborn, Anette: Dark Passion Play - Imaginaerum, Floor: Endless Forms Most Beautiful - ciekawe czy z Floor bedzie tak samo!
To fakt ,treść też robi wrażenie szczególnie opisy poszczególnych członków IM
przede wszystkim świetne, unikalne zdjęcia
AAa też mam tą biografię Iron Maiden ,bardzo fajnie napisana książka
Wow, ja mam tak : CD "Fear Of The Dark", gazetę z plakatem z Teraz Rock Kolekcji, naszywkę, książkę "Kompletna, nieautoryzowana historia bestii",biografię Bruce'a Dickinsona
Aaa i oba modele Ed Force One na telewizorze
Ja mam 2 koszulki jedną z A real Live a drugą z Live After Death ,a dyskografie mam na 2 CD w mp 3 i na komórce
Poza tym ja też wielka fanka Ironów i co? Nawet ich koszulki nie mam, a z płyt tylko jedną - "Fear of the dark"
Nie ma za co, tam są mega mili ludzie, jak dałam pierwszy post z przywitaniem i życzeniami na Święta to zebrałam już 365 lajków. Nawiązałam rozmowę na czacie z takim fajnym Amerykaninem z Chicago
Dzięki Gabi za nazwę grupy ja wielki fan Maiden a nie ma mnie w żadnej ich grupie
Przyszły rok zapowiada się bardzo obiecująco - stay tuned :))))))))
Wszystkiego najlepszego Wafelki! :)
Dzięki Ada, Tobie też życzę wszystkiego dobrego na święta i na nadchodzący rok ♥ Do zobaczenia na koncercie NW :)
Wesołych Świąt drodzy forumowicze! Pogodnych, zdrowych i pięknych - i obyśmy w przyszłym roku spotkali się w jak największym gronie na koncercie Nightwish :)
Codziennie się tam udzielam i nie chwaląc się, mam już dużo lajków