Shoutbox archive
Ja mam 2 koszulki jedną z A real Live a drugą z Live After Death ,a dyskografie mam na 2 CD w mp 3 i na komórce
Poza tym ja też wielka fanka Ironów i co? Nawet ich koszulki nie mam, a z płyt tylko jedną - "Fear of the dark"
Nie ma za co, tam są mega mili ludzie, jak dałam pierwszy post z przywitaniem i życzeniami na Święta to zebrałam już 365 lajków. Nawiązałam rozmowę na czacie z takim fajnym Amerykaninem z Chicago
Dzięki Gabi za nazwę grupy ja wielki fan Maiden a nie ma mnie w żadnej ich grupie
Przyszły rok zapowiada się bardzo obiecująco - stay tuned :))))))))
Wszystkiego najlepszego Wafelki! :)
Dzięki Ada, Tobie też życzę wszystkiego dobrego na święta i na nadchodzący rok ♥ Do zobaczenia na koncercie NW :)
Wesołych Świąt drodzy forumowicze! Pogodnych, zdrowych i pięknych - i obyśmy w przyszłym roku spotkali się w jak największym gronie na koncercie Nightwish :)
Codziennie się tam udzielam i nie chwaląc się, mam już dużo lajków
Nazywa się Maiden's World (Best Band Ever)
Gabi zapodaj link do tej grupy
Ostatnio rzadko się udzielam, a to dlatego że na Facebooku dołączyłam do grupy fanów Iron Maiden. Jednak nie myślcie, że Was zdradzam, moi drodzy Dreamerzy. Postaram się częściej coś pisać ;)
ja również życzę wszystkiego dobrego :)
Dzięki!
Dziękuję
Dziękuję
Dla tych którzy obchodzą Święta Bożego Narodzenia ślę życzenia spokoju, zdrowia i dostatku a wszystkim dobrego 2018:)
To może się spotkamy ;)
Ja mam nadzieję się wybrać .bo Iron będzie na wyciągnięcie ręki ode mnie a więc to może być jedyna szansa by się wybrać ..
Kto z Was wybiera się na koncert Iron Maiden? Ja mam już zakupione bilety, trzeba jeszcze prosić rodziców o bilety na Nightwish :D