Shoutbox archive
To powinien być OFICJALNY cover Enter Sandman :D https://www.youtube.com/watch?v=iC65ufGUvKM
No i piknie ,wróciłem z kompem do domu ,za nied lugo zrobi e nowy wpis na Post Mortem ,o ze tym razem coś z pogranicza medycyny sądowej i kryminalistyki czyli co nieco o zabójstwach ,chyba że macie jaki s lepszy temat to zapraszam do propozycji ale nim to zapraszam do galerii luknąć na kolejny model
Dzisiejsza data jest jakaś specjalna? Bo nam dzisiaj obrodziło w albumy - Evanescence wydało Synthesis, Jani i Anette wydali The Dark Element i właśnie doczytałam, że Amberian Dawn dzisiaj też wypuścili album... Is it Christmas already? :D
Witaj Arabesque, nadrabiaj koniecznie:)
Hei! :) Jejku, trochę mnie nie było. 350 nieprzeczytanych postów, dajcie czas! :D
Hejo Invidia ,dawno Cie tu nie było
O! Invi witaj kochana! Nie zapomniałaś o DE-pozdrawiam:)
Teraz już jej nie widzę :c
Kiedyś była taka fajna opcja jak "Szukaj"
Przyszłam sobie czegoś poszukać na forum
Witam
Kostucha zaprasza do rozmowy w Wątku Post Mortem ,bo temat zapodała i idzie ostrzyć kosę ,by jeszcze ktoś załapał się na jutrzejsze swoje święto
Żyjemy i mamy się nieźle :) Co słychać, poza tym, że studia?
O, jak miło widzieć, że żyjecie! :D
Heiii ;)
Heeej! :D
A kuku Tai
Hell-o :)
Heej, witaj Tai :)!
O śledziu w galarecie, mam do nadrobienia! :D Studia, dojazdy, studia... ale jestem, jestem. Zaszczycam DE moją pełną uwagą. Siemacie, Dreamerzy! :)