Shoutbox archive
Na oficjalnej stronie zespołu była swego czasu wiadomość o tym znaczku, także poszukaj a znajdziesz :)
i google nie pomogły :D
Od czego mamy google? ;)
Ja też
a ja chyba nie wezmę udziału w II turze, pytanie o znaczek mnie przerasta. w życiu czegoś takiego nawet na oczy nie widziałam :(
Jak ja nienawidzę słów niedługo, wkrótce!
Zapraszam do II tury naszego konkursu! Dziekujemy za piękne prace nadesłane w pierwszym etapie! Niedługo ogłosimy wyniki i zwycięzców:)
Wychodzi na to, że dzisiaj :D
Kiedy zacznie się druga tura konkursu?
*The
Potwierdzam z Tej Dark Element!!!
Ale im częściej słucham nowego singla od Tarji, tym bardziej creepy mi się on wydaje. A Anetka ma u mnie na chwilę obecną dużego plusa za ostatnie dwa utwory The Dark Element :)
W sumie to się zgdadzam :D
Gdyby tak przeanalizować nowości od Anette i Tarji: melodyczny metal z powerem z jednej strony oraz bogactwo instrumentalne, podniosłość, ambicję i magiczny klimat z drugiej, zgadnijcie co wychodzi? Nightwish ;)
Banalnie skąd bierze wieczny uśmiech i energię do życia, optymizm :)
Ja mam pytanie do Emppu ,jak robi że wymysla takie genialne solo i riffy ,oraz jak pod jego kątem powstawał numer Crownless
Chcielibyście coś przekazać / o coś zapytać naszego Emppu? :)
Dzień dobry! :) Wybiera się ktoś z forum na czwartkowy koncert Brother Firetribe do Wrocławia? Ja będę na pewno, a dzisiaj rano dostałam od zespołu zaproszenie na meet&greet :D Cieszę się bardzo, bo naprawdę ich lubię :)
Wzięłam udział, jakieś rymy częstochowskie wyszły ;D. Powodzenia wszystkim!
Jeszcze jedno pytanie; A ten wiersz można napisać o dwóch osobach tylko? ;