Shoutbox archive
Z pytaniami będzie gorzej XD
Ale warto spróbować
Szanse są marne
Dziękuję
Warto próbować, bo żeby wygrać, trzeba grać, a fantastyczne nagrody czekają :)! Powodzenia Endleess Forms! Trzymam kciuki;)
pierwsyz raz bede pisal takze tego
ale sprobuje
ja nie umiem wierszy pisac tez
Sami, nie martw się ?! Myślę, że zadanie z kolejnej tury szczególnie przypadnie Ci do gustu ;)!
Pierwszy raz w życiu pisałam wiersz, nawet coś sensownego wyszło, ale bez korekty się nie obejdzie, więc czeka mnie jeszcze trochę pracy nad tym :D
Szczerze współczuję czytania tych rymowanek i satyrycznych wierszyków z pierwszej tury xD Przez moment nawet wahałam się czy czegoś nie stworzyć, ale jeśli jest jakaś dziedzina, w której jestem do niczego, to jest to właśnie pisanie wierszem xD
Hej, kochani :)! Zapraszam wszystkich do udziału w naszym konkursie urodzinowym! Ciekawe zadania-wyzwania i kilka prostych pytań, a nagrody baaaardzo atrakcyjne :)! Przez cały tydzień czekamy na Wasze propozycje i odpowiedzi w I turze! ZACHĘCAM I ŻYCZĘ POWODZENIA :-D!
Powie mi ktoś czego można się spodziewać na tym nowym albumie kompilacyjnym? Bo nie wiem, o co z nim chodzi?
Sami dokładnie ,tak jest w tym kraju ,jest w Polsce masę genialnych muzyków ,ale ten kraj woli promować chłam który sprzedaje się w komercyjnych stacjach radiowych ,i przez to mózgi ludzi muzycznie stają się puste ,i nastaje dysmózgia muzyczna .
Na Opolu Kasia Cerekwicka wypadła nawet nawet a przecież na forach internetowych aż się roi od negatywnych komentarzy pod adresem jej i jej piosenek. Za to Feel to była porażka, zresztą nic dziwngo, przecież to kiepski zespół
Ja! Jak oglądałem festiwal "muzyczny", który był gdzieś, to tego się słuchać nie dało... Niedawno był festiwal rockowy i to samo, kompletna klapa
Racja, a w mediach promują same beztalencia. W Polsce jest dokładnie tak samo jak na świecie - liczy się ładna twarz, atrakcyjne ciało, a głos schodzi na drugi plan. Kto ma dość kręcenia tyłkiem w teledyskach i słabych wokali - zgłosić się ;)
W Polsce są bardzo utalentowani kompozytorzy czy muzycy, ale niestety nie o nich jest głośno ¯\_(ツ)_/¯
W Polsce są same beztalencia. Nikt nie powala.