Shoutbox archive
Dziękuję, Beatko :) Mam nadzieję, że kiedyś sobie te nasze przekłady pośpiewamy w większym gronie, bo aż się o to proszą ;)
Świetne są Wasze tłumaczenia, Ada ostatnio nadrabia w wątku. Jeszcze żebym umiała śpiewać;)
Witaj Dave, co u Ciebie?
witam starych znajomków :D
Witajcie, bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe. Wiem, że nie zaglądałam tu bardzo długi czas, ale miałam sporo na głowie. Teraz mam więcej wolnego czasu i postaram się tu regularnie zaglądać, nawet jeśli nie będę miała nic ciekawego do napisania na forum :)
Mogę się tylko podpisać pod tym co napisałaś Gabi ,bo cenię Bruca za to samo właśnie ,bym dołożył jeszcze zdolnym biznesmenem a także przesympatycznym gościem
Ja bardzo cenię Bruce'a - ma świetne zdolności interpretacyjne, imponującą skalę i moc głosu, ciekawą barwę, a do tego jest mega zdolnym tekściarzem. Jest też prawdziwym człowiekiem renesansu - pilotem, szermierzem, pisarzem, itp
Dokładnie ,guz wykryto i zneutralizowano szybko i skończyło się tylko na strachu ,teraz tylko profilkatyka ,choć teraz na scenie jest mniej dynamiczny niż kiedyś .
Dobrze że już się czuje w porządku bo w 2015, tuż po nagraniu płyty "The Book Of Souls" zachorował.
Gabi witaj w klubie ,Bruce to też mój ulubiony wokalista ,dużo zdrowia dla Bruce'a .
Dziś są 59 urodziny mojego ulubionego wokalisty - Bruce'a Dickinsona. Sto lat, Bruce !!! ;)
Dziś na tvp 1 o 23.15 jest wybitny film z oscarową rolą Angeliny Jolie i Winoną Ryder - Przerwana Lekcja Muzyki. Polecam :)
Kostucha zaprasza do Post Mortem do kolejnego wykładu ,a co do postów to wakacje są stąd brak postów ,a tak w ogóle to mało się na forum dzieje kiedyś to ono żyło to późnych godzin nocnych ,a teraz to robi się agonia
Nie było mnie tu 3 tygodnie, a tu tylko 54 nieprzeczytane posty? Suabo :D
A ja poza metalem sięgam po muzykę klasyczną ,bluesem dobrym też nie pogardzę .
To załóżcie temat o Blackmore's Night. ;)
Blackmore's Night znam i lubię ^^ Jeśli lubisz takie klimaty to bardzo polecam Inkubus Sukkubus :D
Często poznaję nową muzykę dzięki mojemu tacie, on jest prawdziwym specem od wyszukiwania mało znanych kapel. Kilka lat temu odkrył mało znany w Polsce, a warty uwagi zespół o nazwie The Strawbs. Oni grają właściwie wszystko - od folk - rocka, przed hard - rock aż do rocka progresywnego. Polecam również obczaić Blackmore's Night - zespół Ritchiego Blackmore'a z Deep Purple i jego żony Candice Night. Taki przyjemny folk - rock ;)
To ja lubię jeszcze ballady hard - rockowe i pop - rockowe z lat 80. Niektórych zespołów znam tylko jedną lub kilka utworów a mimo to lubię ich słuchać. Oczywiście w takich przypadkach nie mówię o tych wykonawcach jako o moich ulubionych ;)
Muzyka jest zbyt piękna po to aby ograniczać się do tylko jednego gatunku :) Oprócz wielu podgatunków rocka i metalu często sięgam po muzykę gotycką, celtycką, eksperymentalną, neoklasyczną, soundtracki z filmów i gier, ambienty, neofolk, shoegaze, drone, dream pop, dark cabaret, ethereal wave, dark wave, synth wave, indie, klasyczną. Sporo tego :D