Shoutbox archive
avatar
Dokładnie ,guz wykryto i zneutralizowano szybko i skończyło się tylko na strachu ,teraz tylko profilkatyka ,choć teraz na scenie jest mniej dynamiczny niż kiedyś .
avatar
Dobrze że już się czuje w porządku bo w 2015, tuż po nagraniu płyty "The Book Of Souls" zachorował.
avatar
Gabi witaj w klubie ,Bruce to też mój ulubiony wokalista ,dużo zdrowia dla Bruce'a .
avatar
Dziś są 59 urodziny mojego ulubionego wokalisty - Bruce'a Dickinsona. Sto lat, Bruce !!! ;)
avatar
Dziś na tvp 1 o 23.15 jest wybitny film z oscarową rolą Angeliny Jolie i Winoną Ryder - Przerwana Lekcja Muzyki. Polecam :)
avatar
Kostucha zaprasza do Post Mortem do kolejnego wykładu ,a co do postów to wakacje są stąd brak postów ,a tak w ogóle to mało się na forum dzieje kiedyś to ono żyło to późnych godzin nocnych ,a teraz to robi się agonia
avatar
Nie było mnie tu 3 tygodnie, a tu tylko 54 nieprzeczytane posty? Suabo :D
avatar
A ja poza metalem sięgam po muzykę klasyczną ,bluesem dobrym też nie pogardzę .
avatar
To załóżcie temat o Blackmore's Night. ;)
avatar
Blackmore's Night znam i lubię ^^ Jeśli lubisz takie klimaty to bardzo polecam Inkubus Sukkubus :D
avatar
Często poznaję nową muzykę dzięki mojemu tacie, on jest prawdziwym specem od wyszukiwania mało znanych kapel. Kilka lat temu odkrył mało znany w Polsce, a warty uwagi zespół o nazwie The Strawbs. Oni grają właściwie wszystko - od folk - rocka, przed hard - rock aż do rocka progresywnego. Polecam również obczaić Blackmore's Night - zespół Ritchiego Blackmore'a z Deep Purple i jego żony Candice Night. Taki przyjemny folk - rock ;)
avatar
To ja lubię jeszcze ballady hard - rockowe i pop - rockowe z lat 80. Niektórych zespołów znam tylko jedną lub kilka utworów a mimo to lubię ich słuchać. Oczywiście w takich przypadkach nie mówię o tych wykonawcach jako o moich ulubionych ;)
avatar
Muzyka jest zbyt piękna po to aby ograniczać się do tylko jednego gatunku :) Oprócz wielu podgatunków rocka i metalu często sięgam po muzykę gotycką, celtycką, eksperymentalną, neoklasyczną, soundtracki z filmów i gier, ambienty, neofolk, shoegaze, drone, dream pop, dark cabaret, ethereal wave, dark wave, synth wave, indie, klasyczną. Sporo tego :D
avatar
Ja też się nie ograniczam tylko do metalu i rocka lubię też posłuchać ABBY, Michaela Jacksona, Modern Talking czy Madonny.
avatar
Um ja jak mawia Doktor Wilczur nie siedzę w jednej muzycznej szufladzie tylko rozpycham się po całej muzycznej komodzie
avatar
@Pablito Sporo heavy metalu słuchasz, więc wieść o Artrosis w Twoich słuchawkach zaskoczyła haha :D
avatar
@Satu jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wiesz heh ,ostatnio męczę przed spaniem ich album Odi Et Amo ,a w myślach często mi gra W górę i w dół dwie różne drogi .Beatko pierwszy album jest fajny choć kolejne też są niczego sobie nawet ten ostatni jest słuchalny .
avatar
@beatag60 Nazgul był pierwszym kawałkiem Artrosis jaki usłyszałam :D Lubię powracać do ich debiutanckiego krążka Ukryty Wymiar
avatar
Artrosis jest świetny i jego najlepszy Nazgul:)
avatar
@Gabrysia Wilk HIM to zacna kapelka, a Villie również solowo jest wart uwagi ^^ @Pablito nie wiedziałam, że Artrosis słuchasz :D Jakie kawałki przed snem zapodajesz?