Shoutbox archive
Ja też się nie ograniczam tylko do metalu i rocka lubię też posłuchać ABBY, Michaela Jacksona, Modern Talking czy Madonny.
Um ja jak mawia Doktor Wilczur nie siedzę w jednej muzycznej szufladzie tylko rozpycham się po całej muzycznej komodzie
@Pablito Sporo heavy metalu słuchasz, więc wieść o Artrosis w Twoich słuchawkach zaskoczyła haha :D
@Satu jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wiesz heh ,ostatnio męczę przed spaniem ich album Odi Et Amo ,a w myślach często mi gra W górę i w dół dwie różne drogi .Beatko pierwszy album jest fajny choć kolejne też są niczego sobie nawet ten ostatni jest słuchalny .
@beatag60 Nazgul był pierwszym kawałkiem Artrosis jaki usłyszałam :D Lubię powracać do ich debiutanckiego krążka Ukryty Wymiar
Artrosis jest świetny i jego najlepszy Nazgul:)
@Gabrysia Wilk HIM to zacna kapelka, a Villie również solowo jest wart uwagi ^^ @Pablito nie wiedziałam, że Artrosis słuchasz :D Jakie kawałki przed snem zapodajesz?
Beatko, Tai, Finlandia jak zwykle czarująca (i dość chłodna, ale któż jedzie się opalać na północ? ;))
Jeżeli chodzi o muzę podczas letnich wojaży to u mnie zdecydowanie Heavy Metal ,choć przed spaniem słucham sobie Artrosis
Mnie ostatnio zauroczył HIM, a zwłaszcza ich uroczy wokalista
Wieki mnie na DE nie było :o! Jak Wam mija letni wypoczynek :)?Jaka muzyka towarzyszy Wam podczas letnich wojaży ^^?
O, Adi, jak tam Finlandia? Dalej... ma jeziora, Tuomasa, lasy... i inne takie egzotyczne rzeczy? :D
Witaj Adi, czekamy na wrażenia?
Podziel się wrażeniami :)
Wrrrrrróciłem ;)
dla fanów Harrego
http://www.mtv.com/news/3026332/chester-..._s.fb_main Smutne wieści. Linkin Park już od dawna nie słucham, ale i tak dziwnie się poczułam. Byli moim pierwszym "cięższym" zespołem. Ta wiadomość trochę mnie rozbiła...
Zakumplowałam się z dwoma dziewczynami - Anetą (już Wy wiecie, z kim mi się kojarzy jej imię) i Julką, która chce być aktorką musicalową. Kolonie były fajne
Gabi gdzie bylaś na koloniach, jakie wrażenia?