Shoutbox archive
Eva Ci najlepiej wychodzi. XDDD ♥
Nie wiem tylko jaką piosenkę zaśpiewać na egzaminie :P
Geografia to było jedno wielkie strzelanie :P Dziękuję ♥
Ooo, co za wiadomość! ? Trzymam kciuki, Lucid! A jak poszła Ci geografia? c:
Ja zacznę pisać jak pokończą mi się egzaminy - matury już za mną, ale we wtorek mam egzaminy do szkoł muzycznej.
Za tydzień wreszcie będę miała czas, żeby trochę tutaj popisać ♥
To prawda, trudno jest pisać o zabieganej codzienności, ale jak ktoś ma czas to jest wiele wątków do odświeżenia:)
Jestem zawalony robotą, zleceniami i przygotowywaniem ilustracji... Stąd cisza z mojej strony. Ale bez obaw, to przejściowe. ;) Podejrzewam, że u innych jest podobnie z nawałem obowiązków ;)
Co tu nic się nie dzieje?
Szkoda że na maturze nie ma fińskiego ;)
O, ja też jutro piszę geografię :D 23 maja mam jeszcze rozserzony włoski. Potem spokój ;)
jutro rozszerzona geografia, a w piątek ustny angielski i koniec w końcu
Hej maturzyści, jakie wrazenia, skomentujcie poziom, jakie wybraliscie dodatkowe egzaminy?
Eh, tyle nauki! Od jutra mam wszystko w nosie i wreszcie zabieram się do przesłuchania w całości "Century Child". A tymczasem możecie przeczytać mój nowy tekst w dziale z moją skromną twórczością ;)
Zgłasza się nadworna synaptotagmina i wraca uzupełniać notatki z molekularnej organizacji komórki :D Ale czasem tu zerkam i zastanawiam się czego by tu sobie zażyczyć w 'zapodaj' :)
Kostucha jak zwykle czai się w godzinach wieczornych
Halo jest tu ktoś?
Hehe nie umiem pisać recenzji z koncertów, bardziej relacje, ale mogę spróbować ;)
Gabi to szykuj się do recenzji z koncertu na forum?
Aaaa chyba zapomniałam się pochwalić że za dwa tygodnie jadę na koncert Deep Purple do Łodzi!